2703
2553
عنوان

اونایی که دختر دارن شوهرتون به شما بیشتر توجه میکنه یا دخترتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4200 بازدید | 158 پست
عزیزم بچشه موظفه بهش توجه کنه باهاش بازی کنه دوسش داشته باشه خب ی جورایی مجبور میشه محبتشو تقسیم کنه

😞😞😞

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر داییه من عاشق داییمه😂😂انقدی ک ب اون وابستس ب مامانش نیست همش دنبالشه بابا محمد بابا محمد میک ...

نمی دونم ولی من از محبت بینشون لذت میبرم، خداروشکر میکنم سالمنو خوشحال، وقتی صداهای خنده ی دخترم تو بغل باباش میاد حس خوشبختی بهم دست میده

2720
ولی من خوشحال نمیشم

عزیزم کاملا مدل علاقه ایی که به تو و دخترت داره فرق داره اون دخترشو دوس داره چون بخشی از وجودشه و نمیتونه که دوسش نداشته باشه یعنی غیر ممکنه ولی تو انتخاب کردن توحق انتخاب داشته عاشقت بوده پس کاملا شکل علاقه فرق داره

دلم رفتتتتتت چه شیرین خدا حفظتون کنه برا هم کاش منم طعم مادر بودنو بچشم

عزیزم 

انشالله بزودی طعم مادرشدنو می چشی 

منم این روزا رو گذروندم 

برات دعا می کنم😘😘😘

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
مگه میشه!؟ شوهر منم دختر دوس نداره اصن ولی اگه زمانی دختر میشد بچمون تو جوب که نمینداختش  کم ...

شوهرم میگه اگه پسر شد میبرم میذارمش پرورشگاه😂😂😂

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2714
شوهرم میگه اگه پسر شد میبرم میذارمش پرورشگاه😂😂😂

بنظرم شماها فعلا زودتونه بچه دار شدن

بذار یه ۱۰سالی بگذره

تا هم شوهرت اگه پسر شد نذاره پرورشگاه

هم تو به شیره ی جونت نگی (اون دختره)🤐🤐🤐🤐

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

دختراخوش زبان وباسیاست هستن

دخترمن که وقتی بیدارباشه ،نوبت به هیچ کس نمیده برای خودنمایی😅سه ساله اس

خواهرم یه پسرسه ساله داره ویه دختر۱۲ ساله

پدرش همیشه دخترش درالویته انقدرزبان میریزه براش وبرای خرید وبرای تفریح وبرای خوارکی 

نمی دونم ولی من از محبت بینشون لذت میبرم، خداروشکر میکنم سالمنو خوشحال، وقتی صداهای خنده ی دخترم تو ...

قطعا همینطوره عزیزم😊

شوهر من دوس داره بچه اولمون پسر باشه از الان میگه میخوام باهاش این کارو کنم و.... البته دخترم دوس داره ها😍😍مثلا ی لباس دخترونه بهش نشون میدم عشق میکنه ک ی دخترم میاری موهاشو خرگوشی میبندم براش لاک میزنم بهش رقص یاد میدم😍😍😂😂

2706