2737
2734

من توی هفته ۲۳ بارداری هستم و احساس فشار و سنگینی توی ناحیه واژن دارم از دیشب و این خیلی نگرانم کرده همه ش میترسم الان بچه م بزنه بیرون واقعا نگرانم

این طبیعی هستش یا پاشم برم دکتر پیگیری کنم؟

منم بودم، حس میکردم نبض میزنه، بعضی وقتا حس میکردم مثلا دست بچه داره میاد بیرون😂😂😂

نترس، چیزی نیست، جفتت پایینه؟

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بودم، حس میکردم نبض میزنه، بعضی وقتا حس میکردم مثلا دست بچه داره میاد بیرون😂😂😂 نترس، چیزی نی ...

نه عزیزم توی سونوی آنومالی جفتم اوکی بود اصلا پایین نبود طول سرویکسمم ۳۹ بود

وای منم همینطور همه ش توهم اینو دارم که الاناس که بیاد بیرون😂😂😂😂

2731
طبیعیه  اما اگه ادامه دار شد یه سونو بده که طول سرویکست بررسی بشه  منم هفته ۲۰ام تکون ها ...

من ۲۵ بعضی وقتها بازم پایین پایین، نگران نباش

مشکلی باشه حتما لکه بینی شروع میشه، من جفتم پایین بود ، کم کم میاد بالا ، الان یه هفته است اومده بالاتر حرکاتشو حس میکنم

طبیعیه  اما اگه ادامه دار شد یه سونو بده که طول سرویکست بررسی بشه  منم هفته ۲۰ام تکون ها ...

توی ۱۸ هفته سرویکسم ۳۹ بود برم دکتر بگم بازم برام سونو بنویسه یعنی؟

منم تو هفته ۲۰ همینجوری بودم نگران نباش کم کم میاد بالاتر

نه عزیزم توی سونوی آنومالی جفتم اوکی بود اصلا پایین نبود طول سرویکسمم ۳۹ بود وای منم همینطور همه ش ...

منم یادمه اینجوری بودم یکی دو هفته ، خودش درست شد، حالا من جفتم خلفی پرویاست پایینه، ولی کم کم بچه بزرگتر میشه خودش میاد بالا تو شکم، میفهمی حرکاتشو، نگران نباش

الان پایینه فشار رو قسمت پایینه

من ۲۵ بعضی وقتها بازم پایین پایین، نگران نباش مشکلی باشه حتما لکه بینی شروع میشه، من جفتم پایین بود ...

میدونی من تقصیر خودمه از بس فشار و مشکل خونوادگی رومه میشینم غصه میخورم گریه میکنم به این بچه تو شکمم ظلم میکنم الانم نگرانیم از زایمان زودرسه باید بیشتر حواسمو جمع کنم

آره عزیزم خواهر منم جفتش پایین بود با استراحت و بالارفتن سن بارداری رفت بالا اصلا نگرانش نباش

2738
منم یادمه اینجوری بودم یکی دو هفته ، خودش درست شد، حالا من جفتم خلفی پرویاست پایینه، ولی کم کم بچه ب ...

توام احساس فشار داشتی؟ خدارو شکر پس خیالم راحت شد خیلی نگران بودم

میدونی من تقصیر خودمه از بس فشار و مشکل خونوادگی رومه میشینم غصه میخورم گریه میکنم به این بچه تو شکم ...

اوه اوه، استرس و گریه و ناراحتی سمه برات، بیخیال باش، این ۹ ماههو بگو گور بابای همه، آهنگ بزار ، شاد باش، بهش فکر نکن

رو بچه تاثیر میزاره، بدنیا بیادم بی قرار و عصبی میشه ها

من ۲۵ بعضی وقتها بازم پایین پایین، نگران نباش مشکلی باشه حتما لکه بینی شروع میشه، من جفتم پایین بود ...

ترشح قهوه ای دارم. فعلا شیاف استفاده میکنم. تو سونو انومالی دکتر گفت جفتم رفته بالا اماهنوز حرکات خیلی پایینه و گاهی ترشح قهوه ای دارم 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
توام احساس فشار داشتی؟ خدارو شکر پس خیالم راحت شد خیلی نگران بودم

آره، میگم که حس میکردم داره میاد بیرون

بیشتر استراحت کن

باهاش حرف بزن، آهنگ بزار براش، نازش کن ببین چه باحال باهات ارتباط برقرار میکنه

ترشح قهوه ای دارم. فعلا شیاف استفاده میکنم. تو سونو انومالی دکتر گفت جفتم رفته بالا اماهنوز حرکات خی ...

شیافتو بزار، تا میتونی فقط بخواب، هیچی بیشتر از یه کیلو بلند نکن، خم و راست نشو، تو دستشویی زیاد نشین زور نزن، پله بالا پایین نکن، فقط بخواب، میاد بالا، لکه ات هم نهایتا ۱۰ روزه قطع میشه، شیاف خارجی سیکلوژست بزاری خیلی از پروژسترون بهتره

منم پایین بود جفتم، نگران نباش بری تو ۵ ماه و ۵ ماه و نیم خودش میاد بالا بچه بزرگ میشه

اوه اوه، استرس و گریه و ناراحتی سمه برات، بیخیال باش، این ۹ ماههو بگو گور بابای همه، آهنگ بزار ، شاد ...

واقعا اینو میدونم ولی یکمی باید میترسیدم تا به خودم بیام گل گفتی گور بابای همه از این به بعد میزنم به بیخیالی

2706