2726

من یه مدتیه اومدم تو اینکار و دارم برای محصولات ارایشی و بهداشتی شرکت لیاتیم تبلیغ میکنم مارک محصولاتشون هم مارکه تراست هستش خودم نزدیک به 10 12 قلم از اجناسشونو خریدم استفاده کردم واقعا خوب بوده مثل شرکت های هرمی نیست هر محصولی که تو سایتش هست رو به قیمت روی جلدش میفروشی و یه مقدار کمتر از اون قیمت اصلی از شرکت میخری به نظره خودم چون الان به خاطر کرونا و تعطیلی بازار ها درامدها کم شده میتونه فرصت خوبی باشه برای خانومایی که بیشتر وقتشونو توی اینترنت میگذرونن خودمم همینطوری بودم 

شامپو بدن و ماسک مو وشامپو های سرش واقعا خوبه
لینکشو میذازم اگه دوست داشتین یه سر به محصولاتش بزنید
ارسالشم با پست معمولی 48 ساعته س 

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

دوستان من مدتیه تو شرکت لیاتیم تراست تحت لیسانس کشور سوییس خیلی خوبه واقعا محصولاتش باکیفیته جهت همکاری واقعا بدون هزار تومن هزینه اولیه در ضمن از همون ابتدا میتونید کسب در امد کنید و همچنین خرید هرکی سوالی چیزی داره در خدمتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من مدتیه تو شرکت لیاتیم تراست تحت لیسانس کشور سوییس خیلی خوبه واقعا محصولاتش باکیفیته جهت همک ...

بنده یکی از مشاوران با تجربه و جز استارتر های شرکت هستم درصورت همکاری با ما به سبک و سیلق هوشمندانه فرم درخواست همکاری با ما رو پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.متشکرم. لینک فرم همکاری با ما https://liateem.com/startup/

2728