2733
2734
عنوان

تو قرنطینه چیکار میکنین؟ 🤕💔

267 بازدید | 36 پست

خب خب سلاااام من کاربر جدیدم 😇

بگین تو قرنطینه حوصلتون ک سر میره چیکار میکنین مردیم تو این قرنطینه زندگیامون یک نواخت شده همش

پیشنهاد بدین چیکار کنم حوصلم سر نره تو این قرنطینه کوفتی🙄😪🤕

مـــا گــنــاه مــیــکــنــیــم کــه خــدا بــخــشــنــده بـــمــونــه🔥🖤💎

گوشی گوشی گوشی گوشی

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ غلطی نمی کنیم و تو گوشی پلاسیم🖐️😐

خوش اومدی به سرزمین عجایب ❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738
کو قرنطینه قرنطینه کجا بود سرکاریم خواهر

باورت میشه من پریروز رفتم بیرون همهههه باز بودن

حتی لباس فروشیهای نزدیکمون هم استوری گذاشتن بازیم

البته حق دارن از کجا بیارن کرایه و خرجشونو

این چه قرنطینه ایه نصف باید ببندن نصف میتونن باز باشن🤔🤔🤔

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گوشی

تی وی

آشپزی

دعوابا همسر😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من که شاغلم و سر کار ولی امروز دلم گرفته گریه میخواد . یکی از آقایونی که میشناختم ( کارمند انجمن صنف بود ) و همیشه برای کارای مالی بهمون سر میزد دیشب بر اثر کرونا فوت کرده . دلم کبابه براش هم خودش و هم بچه هاش دو تا بچه داره کوچیکه  3 سالشه . تا الان اینقدر نزدیک کرونا رو حس نکرده بودم . ای خدا چی میشه این کرونا یکدفعه تموم بشه . دلم گرفته خیلی

2706