2726
عنوان

چجور مصاحبه شغلی رو کنسل کنم😑

144 بازدید | 9 پست

حالا فکر میکنم میبینم نمیخوامش 

روم‌نیست بگم که نمیخوام مصاحبه کنم😭😭😭😭

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

نرو مصاحبه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو من نمیام پشیمون شدم

چرا روم‌نیست  بگم 😑

بعد مصاحبه هم از طریق ویدئو کاله

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
نرو مصاحبه 

ویدئو کاله مصاحبه

بش بگم چی دقیق 

واسه چه شغلی

شرکت تبلیغاتی یه سری محصول😑که من تاازه فهمیدم اینه شرکتش وگرنه فورم مصاحبه هم پر نمیکردم

شرکت تبلیغاتی یه سری محصول😑که من تاازه فهمیدم اینه شرکتش وگرنه فورم مصاحبه هم پر نمیکردم

منم رفتم برا شرکت بیمه

کلی عکس و افتتاح حساب و....

آخرش فهمیدم ۶ماه بازاریابی داره

یه جلسه رفتم کلاس آموزشی گفتم نمیام

قدرت نه گفتن رو داشته باش

بازاریابی اصلا خوب نیس

منم رفتم برا شرکت بیمه کلی عکس و افتتاح حساب و.... آخرش فهمیدم ۶ماه بازاریابی داره یه جلسه رفتم ک ...

دقیقا اینم همینه

دقیقت چه جمله ای بهش بکم؟؟؟ 

اخه عذاب وجدانم‌واسه اینه که یک ساعت دیکه مصاحبه س و من میخوام لغو کنم

عزیزم‌کمکم میکنی 

دقیقا اینم همینه دقیقت چه جمله ای بهش بکم؟؟؟  اخه عذاب وجدانم‌واسه اینه که یک ساعت دیکه مصاحب ...

فدات من زنگ زدم و گفتم

اطلاعی نداشتم بازاریابی داره

و از این شغل انصراف میدم

همینو گفتم و تمام

😁😁😁😁

تازه واسه منم کلی زحمت کشیدن ولی در واقع گولم زدن

چون نگفته بودن از اول