2737
2734
عنوان

داخل شهر ممنوعه

81 بازدید | 13 پست

بچه ها من میخوام از تهران برم شهر قدس به نظرتون جریمه میکنن ؟؟

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه تهران و کرج رو یکی حساب کردن منظورت همون نزدیک شهریاره دیگه؟

اره 

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔

یکی جواب قطعی بده دیگه کرج و تهران و یکی حساب کردن؟؟؟

2738
😐😑تو شهر ما از ۸ شب بری بیرون ۲۰۰ جریمه خارج بشی ی تومن جریمه فعلا زدن تو فاز جریمه

اهان ما هم تهرانیم ساعت نه ببعد جریمه میکنن

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله شک نکن.با نقلیه عمومی میتونی فقط بری

اخه توی نت نوشته تهران و کرج تردد ازاده

حالا جالب اینه شوهر من همیشه تا ساعت هشت خونست از شنبه هی مشتری میاد و‌کار پیش میاد نه و نیم ده ...

محل کارش کجاس

بله شک نکن.با نقلیه عمومی میتونی فقط بری

نه بابا کی گفته با ماشین خودش تا ساعت نه شب میتونه بیرون باشه

من هرروز بیرون بودم کار داشتم

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40