2737
2739

اصلا  انگار چیزی به نام حافظه ندارم هیچی یادم نیست یعنی در حد چند ثانیه حرف دیروز یدم نیست چی رو کجا گذاشتم یادم نیست دیگه می خوام برم دکتر این داروهای شیمیایی چقدر اثر داره؟

منممممم

جالب اینه من ب حافظه قویم مشهور بودم

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جدول حل کن یا  ی زبان جدید یاد بگیرم بشدتتت موثره و شکلات تلخ ۹۹ درصد یا ۹۰ به بالا

خدایِ قشنگم عاشقتم💜.الهی هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم الهی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن❤
2738

ورزش کنید

عدم فعالیت باعث تجمع سموم تو بدن میشه

ورزش با گردش خون باعث دفع سموم و مواد زائد میشه

از مغز کار بکشید

تمرین سخت ضرب

مثلا ۱۲۳۴۵×۹۸۷۶۵

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

در کنار همه  اینا من خوندم  ک خواندت زیاد  ایت الکرسی حافظه  رو زیاد  میکنه باور نمیکردم تا مامانم ک تا کلاس ۲ ام سواد داره البته پشتکارمداره گفت ایت الکرسی رو یادم بده حفظ اش کرد هر روز میخوند الان زیارت عاشورا و دعای توسل و چن آیه  کوچیک قران رو حفطه. قربونش برم خودشم میگه بخاطر ایا الکرسی بوده. جالب بودج گفتم بدونید

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
ورزش کنید عدم فعالیت باعث تجمع سموم تو بدن میشه ورزش با گردش خون باعث دفع سموم و مواد زائد میشه ا ...

من چند ماه دارم پاکسازی میکنم ورزش غذا همه چی رو رعایت میکنم ولی دارم بدتر میشم

پاکسازی چیه؟؟

پاکسازی بدن از سموم اول یبوست رو درمان می کنی بعد سردی و غذاهای کارخونه ای رو حذف میکنی فقط غذای گرم و طبیعی م یخوری غذای فریزری نمی خوری پیاده روی افتاب گرفتن روغن مالی بدن گرم نگهداشتن بدن و کلی کار دیگه 

منم همینطوریم بخدا بسکه تو خونه نشستم و هزار تا فکرو خیال کردم باور کن نصف شبا دیوونه میشم از بس ب بی پولی و این بی خانمانی و بدبختی فکر میکنم دیگه حافظم کلا مثل ماهی شده یه چیزی را یه جایی میزارم اینقدر دنبالش میگردم که همون لحظه میگم کجا گذاشتم ک یادم باشه ولی تا یکی دو  سه روز بعدش کلا  یادم میره چی را کجا گذاشتم اه ادم دیوونه میشه 😞😳

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
2706