2737
2739
عنوان

لرزش‌نوزاد در خواب

124 بازدید | 10 پست

پسرم از دیشب خیلی گریه میکرد نمیدونم چرا 

بعد ک خوابش میبره تو خواب همش میپره و دست و پاس یکم میلرزه و خوابش خیلی سبک 

طبیعیه؟؟؟؟ 

شیر خشک بیومیل پلاس بهش میدم 

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شنیدم ک بچه ک بلرزه قند خونش افت کرده از سرما اینام نیست فقط باید بهش شیر بدی سریع ک قشنگ سیر بشه قند خونش بره بالا یکم قنداب بهش بده ببین بهتر نمیشه 

خدایااا مرسی ک ب دعا هامون جواب دادی😍 مرسی ک اینقدر خوبیو بدی مارو نمیبینی😍 واسه همه چی مرسی😍😍😘😘

تجربه ندارم ولی یه جا خوندم قنداق همینش خوبه که بچه رو قفل میکنی دست و پاش نمیپره و تو خواب نمیترسه یه بار با قنداق آماده ببندش ببین چجوری میشه 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2738
الان خوابه ولی قبلش کلی گریه کرد  الان هر یک دقیقه میلرزه دست و پاش و یکم چشاشو باز میکنه دوبا ...

وان یکاد بخون - زیر بالشتش قرآن بذار. تو بغلت نگه دار. ببین فرق میکنه اگه فرق نمرد ببرش دکتار . شاید جاییش درد میکنه که میپره. احتمالا گوشش درد میکنه

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
وان یکاد بخون - زیر بالشتش قرآن بذار. تو بغلت نگه دار. ببین فرق میکنه اگه فرق نمرد ببرش دکتار . شاید ...

اره حتما اینارو انجام بده بنطر منم .البته سوره جنو بخون بهش فوت کن یا صوتیشو بزار اینم شنیدم موثره

خدایااا مرسی ک ب دعا هامون جواب دادی😍 مرسی ک اینقدر خوبیو بدی مارو نمیبینی😍 واسه همه چی مرسی😍😍😘😘
گریه زیاد عوارض نداره ؟؟؟

ممکنه گریه از دلپیچه باش. کولیک نداره؟ 

رفلکس نداره؟

روزی یک قاشق زیره و رازیانه دم میکنی توی یه لیوان آب با یه نبات. و میخوری . نفخ شیرتو میگیره بچه باد نمیپیچه تو شکمش و درد نمیگیره.