2733
2734
عنوان

لعنت بر من لعنت بر من لعنت من

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدای من چرااااااا

چرا به خاطر یه کرم؟یه کم حوصله کن خانمی ارامش خودتو حفظ کن

خواهر من دو سالشه یه کارایی میکنه عقل جن بهش نمیرسه مامانمم40 سالشه ولی از گل نازک تر بش نمیگه اون بچه است نمیفهمه اینو باید درک کنی

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
2728

ی خورده بیشتر لعنت کن خودتو ک وسایلتو از جلو دست بچه برنمیداری اخه زن حسابی اگه انگشترو تو دهنش گذاشته بود و قورتش میداد میخواستی چکار کنی؟؟؟ اول یکی دوتا بزن پشت دست خودت ک شلختگیو ترک کنی بعد بچه رو بزن

واقعا فشار رومونه با این اوضاع

واقعا نمیدونم چی بگم که دیگه تکرار نکنی

چون توی این اعصاب خوردی ها بیشتر شبیه شعار میشه

ولی اینجور مواقع با خودت بگو حالا کرم ریخت که ریخت مگه چی میشه.

من یه تاپیک در همین مورد خرابکاری دخترم دارم الان برات میزارم برو ببین من چجوری رفتار کردم و نتیجش چی شد.

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738

کاری نکن که بچت دو روز دیگه تو چشت نگاه نکنه و ازت متنفر باشه اگه نمیتونی خودتو کنترل کنی برو خودتو درمان کن این کتکا همه تو ضمیر بچت ثبت میشه برزگ بشه مشکل براش پیش میاد ممکنه افسرده بشه کمبود محبت بگیره و ....

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.

دوس دارم هرچی تو دهنم میاد بهت بدم واقعا برات متاسفم ادم  بچرو سیلی میزنه 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706