2726
عنوان

لعنت بر من لعنت بر من لعنت من

668 بازدید | 55 پست

تازه دخترم رو به بدترین شکل کتک زدم اون فقد ۱۶ ماهشه فقد چون کرم رو رو ریخته بود و انگشتر طلای منو پیجونده و کجش بخدا منم نمیدونم چطور 

ولی زدم یعنی حتی دستم درد گرفت گونش سرخ سرخ شده چیکار کنم اصلا من نگاهش میکردم و دلم براش میسوخت و تحمل دیدنش و دیدن اشکال رو نداشتم ولی بازم اذیتش میکردم و دستاشو محکم گرفته بودم نمیتوانست تکون بخوره و چشاش سرخ بوده هر چه خواستم خودمو کنترل کنم نتونستم اصلا ولی نمیدونم چطور آروم شدم و ولش کردم 

بعدش رفتم بغلش کردم و و کلی تو بغلم گریه کرد و الان تو بغلم خوابش برد لعنت بر من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خودتو کنترل کن اینا تو روحیه بچه تاثیر میزاره نزش تو رو خدا گناه داره طفلکی

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2728

بچه ۱۶ ماهه؟واقعا دلتون اومد؟

خدایِ قشنگم عاشقتم💜.الهی هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم الهی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن❤

وای خدای من ملت چقدرررر بی اعصاب شدن

تروخدا تروخدا تروخداااا بچه نیاریییییین

دلم کباب شد.

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

پرده گوشش مشکل پیدا میکنه ها لااقل تو گوشش نزن 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بعد میگم ب بعضیا نیومده مادر شن جبهه میگیرن

فردا پس فردا وقتی روش به شما بلند شد میفهمید چی میگم

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

چی بگم 

پیش میاد ادم خسته و کلافه باشه ولی کاش بیشتر سعی کنی خودتو کنترل کنی عزیزم 

طفلک دلم سوخت چون خیلیییی کوچیکه 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2706