2737
2739
عنوان

😅شیش کیلو زبون

| مشاهده متن کامل بحث + 20296 بازدید | 700 پست
عزیزم انشالله ۹،۹،۹۹خبر بارداریتو بدی ..برات از ته ته ته دلم دعا میکنم ...

فدات بشم عزیزم اتفاقا همون روزم موعدمه 

خیلی بهم آرامش دادین واقعا مرسی 😍

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
🤣🤣🤣🤣 چه قدر خوبی تووو ❤ اونم میبینه اینو بعدم با این حجم از زبون دهنش تو مشتته نگرانی ندارم ...

😂😂😂🤭اینجا ی اماااااااااا میمونه😂😂

اون از منم زبون دراز تره😂😂

اره منم دوسش دارم خیلی و سه سالی هست باهمیم

تا عاقلان دلیلی برای خندیدن پیدا کنند ما دیوانگان بار ها خندیده ایم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂وای من و دوستم بچه بودیم من با دوستم بچه بودیم دوستم همیشه میومد خونه ما یه روز داشتیم بازی میکردی ...

😭😭😭 دخترای بد

اما نزاشتی عرقش خشک شه هااا

فوری تلافی کردی

حالا فک کن من تازه فراموش از قالیشویی گرفتم

مدام با اسکاچ وایتکس و کف و دستمال خیس و خشک دنبالش بودم

بچه ی خودم بود ی جییییغ پدر مادر دار میکشیدم و تنبیه چند روز تلویزیون ندیدن 😒

😂😂😂🤭اینجا ی اماااااااااا میمونه😂😂 اون از منم زبون دراز تره😂😂 اره منم دوسش دارم خیلی و سه س ...

امااای بزرگیم هست

با اینحال تو حریفشی

زنا بعده ازدواج زورشون بیشتر میشه 😈

وای چه کوچولو بودی

اون چند سالشه؟

2728
😭😭😭 دخترای بد اما نزاشتی عرقش خشک شه هااا فوری تلافی کردی حالا فک کن من تازه فراموش از قالیشوی ...

😂😂😂😂من با این دختره نزدیک ۱۰ ساله دوستیم 😂

پیش همم خابیدیم تا صب 😂نزاشتم بخابه خو بعد اون صب تا من خابم برد اهنگ گذاشت در گوش من خودشم جیغ میزد😂😂 دمارمو اورد 😂🤭

سر چیپس و پفک ک کی اخریو بخوره😂انقد دوا کردیم از دهن هم میکشیدیم فرار میکردیم اخرم من برنده شدم😂😂

ی بارم رفتیم لباس مشکی بخرم همین محرم امسال 

رفتیم کافیشاپ همه پولارو دادیم بستگی و ابمیوه😂یارو مونده بود ما دو نفریم این همه چیه سفارش دادیم😂😂همرو خوردیم بعد پولامونو بزور گذاشتیم رو هم تا ی تیشرت ارزون😂🤭پیدا کردیم ک پولمون برسه

تا عاقلان دلیلی برای خندیدن پیدا کنند ما دیوانگان بار ها خندیده ایم   
😂😂😂😂من با این دختره نزدیک ۱۰ ساله دوستیم 😂 پیش همم خابیدیم تا صب 😂نزاشتم بخابه خو بعد اون صب ...

آیییییی

جوونی کجایی که یادت بخییییر 😅

احساس پیری کردم

کِیییییی بود که ماهام چیپس و پفک از هم میقاپیدیم🙂

هییییی

همیشه خوش باشین دختر شیطون

2738

شوهرم 😊😊😊

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
 چن سالته 

چند روز دیگه میشم ۳۰ 🤗🤗

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
ااا😂اها ببخش فک کردم ۸۲ هستی

نه بابا 

😜😜😜😜

فدات بشم عزیزم اتفاقا همون روزم موعدمه  خیلی بهم آرامش دادین واقعا مرسی 😍

خدانکنه عزیزم😘

چه خوب پس ان شالله تاپیک بزنی خبر بارداریتو بدی ..منم هر لحضه یادم بیاد دعات میکنم ..

فقط تروخدا ناامید نباش دوست من بعد ۱۱ سال باردار شد درحالیکه  کاملا قطع امید کرده بودن ..انرژی منفی اصلا بخودت نده 

فقط مطمین باش که باردار میشی و خدارو پیشاپیش بابت بارداریت شکر کن..شکرگزاری وااااااقعا جواب میده بشرط امیدواری.❤❤❤

2706