2737
2734
عنوان

ندادن خبر بارداری به خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 4863 بازدید | 156 پست

خخخ منو شوهرم تصمیمممون بود که نگیم بارداریمو به خانواده اش بعد من فرداش مثد بز رفتم گفتم شوهرم  کپ کرده بود

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
اینقدر بدم میاد مردها درباره حاملگی و نوع زایمان و این جبزا نظر بدن .. خاله زنکا ..اخه بگو بتوچه ... ...

دوستم اون دوتا بارداریش هم زیاد معلوم نبود.

۶ماه که تموم میشد تازه مثل خانومای ۳-۴ ماهه بود.

ضمنا جایی نرفته که بفهمند (اینم خوبی های کرونا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی دوس دارم به این عروسا یا شوهراشون بگم چه شق القمری کردی که انقدر دوس داری پنهونش کنی مگه اولین ...

آخه یه شرایط بدی برا خانواده همسرش پیش اومده بوده صبر کردن خوب بشه اینا هم این خبر رو بدن.

بیچاره ها خوب که نشده تازه بدتر هم شده برا همین پسرشون گفته نگیم

2738

دوستت نیست ، خودتی درسته؟

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
خیلی دوس دارم به این عروسا یا شوهراشون بگم چه شق القمری کردی که انقدر دوس داری پنهونش کنی مگه اولین ...

شق القمر نكرديم ولى استرس داريم خداى نكرده سقط بشه يا قلبش تشكيل نشه اونوقت مادرشوهر زبون ٤٠ متريشو بكار ميندازه و واسمون هزار جور حرف در مياره و عيب نازايى و مشكل دار بودن ميزنه

آخه یه شرایط بدی برا خانواده همسرش پیش اومده بوده صبر کردن خوب بشه اینا هم این خبر رو بدن. بیچاره ه ...

کار درستی کردن نگفتن

منم هنوز به هیچکس نگفتم

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
شق القمر نكرديم ولى استرس داريم خداى نكرده سقط بشه يا قلبش تشكيل نشه اونوقت مادرشوهر زبون ٤٠ متريشو ...

یه چیزی بگم ؟ وقتی استرس سقط بچه ت و داری خواه نا خواه این انرژی منفی و به خودت جذب میکنی  حتی به غلط ..

بیخیال باش و به خودت تلقین کن که خدا محافظ و مراقبِ خودت و بچه ته

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
2706