2733
2734
عنوان

ندادن خبر بارداری به خانواده همسر

4861 بازدید | 156 پست

دیروز یکی از دوستامو بعد مدتها دیدم فهمیدم که حامله هست وقتی بهش گفتم گفت که شوهرم گفته فعلا نگیم آخه ۲تابچه شیر به شیر داره و دوباره حامله شده (یعنی اولی ۳سال و دومی ۱سال و حالا هم ۷ماهه بارداره) .

دوستم میگفت به خاطر کرونا کم رفتیم خونه پدر شوهرم براهمین متوجه نشدن اما خواسته به مادر شوهرش بگه که همسرش گفته به وقتش خودش میگه که وقتش از نظر شوهرش بعداز سونوی ۳۲هفتگیه.

دوستم خیلی ناراحت بود و میگفت آیا چی بشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم اگه باردار بشم نمیگم .بذار از بقیه بشنون

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

خیلی دوس دارم به این عروسا یا شوهراشون بگم چه شق القمری کردی که انقدر دوس داری پنهونش کنی مگه اولین کسی هستی که باردار شدی یا آخریش 😕 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
2738

کمکی داره؟سختش نیست با دوتا بچه کوچیک اخه منم دوست دارم یه نینی دبگه بیارم میترسم سخت باشه.بارداری قبلم استراحت مطلق بودم  

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

اون دوتا دخترن یا پسر؟این یکی چیه؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
وااای دیکه تا هفت ماهگی قایم کردن بعدش کلی حرف و حدیث پشتش در میاد زن زائو اعصابشو داغون میکنن شوهرش ...

منم تو هم ن فکر بودم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2706