2733
2739

من هفته 13بارداری هستم طول رحم 42سانت هست چون بچه اولم هفته 36 دنیا اومد با وزن 2200دکتر میگه رحمم ضعیفه باید سر کلاژ کنی خیلی استرس دارم کسی هست که این کار رو کرده باشه یا شرایط مشابه  من داشته باشه و سر کلاژ نکرده باشه

لطفا تجربه هاتون رو بگید ......

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی                       چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استرس نداشته باش وقتی دکترت میگه لازمه یعنی لازمه منم بچه اول ۲۵ هفته زایمان زودرس شد از دست دادمش سر دخترم سرکلاژ گردم و استراحت مطلق خداروشکر برام موند ولی سر پسرم دیگه سرکلاژ نکردم دکترم گفت لازم نیست ولی خب خیلی رعایت کردم

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
استرس نداشته باش وقتی دکترت میگه لازمه یعنی لازمه منم بچه اول ۲۵ هفته زایمان زودرس شد از دست دادمش س ...

دکتر میگه تصمیم با خودت هست شاید اگه سر کلاژ نکنی هم بچه به موقع به دنیا بیاد ولی تضمینی نیست خیلی استرس دارم نمیدونم چیکار کنم شنیدم بعد سر کلاژ کلا باید استراحت کنی درسته؟

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی                       چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید
2738
دکتر میگه تصمیم با خودت هست شاید اگه سر کلاژ نکنی هم بچه به موقع به دنیا بیاد ولی تضمینی نیست خیلی ا ...

تا ده روز بعد عمل باید خیلیییی استراحت کنی چون بالاخره عمل شدی ولی خیلی عمل سبکیه نترس

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین