2733
2734

من

خیلی دکتررفتم خیلی ازمایش وچکاب و... اینادادم، یبار دکترکه رفتم ازمایشامونگاکردگفت اصن مشکلی نداری، ی پودری اونموقع برام نوشت اسمش اگراشتباه نکنم ام تی زد، بود، ولی تاثیرانچنانی نداشت، دکتراحرش گفت ممکنه ارثی باشه درمانیم نداره سنت بالاتربره بهترمیشی. اونموقعهاک مدرسه میرفتم خیلی اذیت میشدم مخصوصاسرامتحانا، باید چند برگه اضافه میذاشتم زیردستم ک برگه امتحانم خراب نشه. الان بهترم

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واااای منم همینطوریم  خیلی عذاب آوره از بچگی همینجوری بودم😳 فقط من اینجوریم کسیو نداریم ای ...

من متاسفانه دخترمم که ۴۳ ماهشه مثل من شده !!!!منم از مادرم به ارث بردم من زمانی که ازدواج کردم حیلی اعتماد به نفسم بالا رفت و بهتر شد ولی باز عرق میکنه دیگه 

پسرم همه امیدم
من خیلی دکتررفتم خیلی ازمایش وچکاب و... اینادادم، یبار دکترکه رفتم ازمایشامونگاکردگفت اصن مشکلی ندا ...

بچه ای هم  داری که مثل شما باشه؟؟خداروشکر کرونا اومد وگرنه تابستونا موقع احوالپرسی غم میگرفتم دست بدم به یارو 

پسرم همه امیدم
2738
بچه ای هم  داری که مثل شما باشه؟؟خداروشکر کرونا اومد وگرنه تابستونا موقع احوالپرسی غم میگرفتم د ...

دخترم2سالو4ماهس. نوزاد ک بود اینجوری بود، گفتن تو نوزادا طبیعیه، بزرگاربشه بایدپیگیری کنی. خداروشکرفعلانبوده اینطوری. من ازمادربزرگم ارث بردم، اونم گفت تو جوونی اینجوری بوده

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰
من متاسفانه دخترمم که ۴۳ ماهشه مثل من شده !!!!منم از مادرم به ارث بردم من زمانی که ازدواج کردم حیلی ...

من کلی رفتم دکتر ولی بهم میگن حتما به خاطر استرسه 

وقتی استرس نداشته باشمم همینه

بازم عرق میکنن اونقد که عرق از انگشتام چکه میکنه

یه جورایی حس میکنم به اعتماد به نفس هم مربوط میشه