2737
2734

ایا بعد عقد حتما باید خانومانه رفتار کرد؟ 

یا مثلا شخصیت من جوری هست که زیاد از مسائل خاله زنک خوشم نمیاد   یا اگر ببینم کسی پاشو فراتر از حد میذاره  فقط پوکر نگاش میکنم  که اکثرا ناراحت میشن  یا گاهی که فرد مقابل حرفش اشتباه هست  حرفمو میزنم اونجا رو ترک میکنم  دیگه گوش نمیدم به بقیه ماجرا

خودشیربنی بلد نیستم   دروغ بلد نیستمم  این سیاست شوهر  مادر شوهری ک شما میگید بلد نیستم

من خودمم دلم میخواد خودم باشم  اگر جایی دلم خواستدخانومانه باشم  همینطور باشم   یا اگه دلم خواست بچه بشم   ازاد باشم

کسی میفهمه چی میگم😶😶

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاملا درون میکنم عین خودمی😂😂

ولی منم خیلی وقته سیاست و وارد زندگیم کردم

اگه بخوای کسیو رام کنی  باید سیاست بخرج بدی 

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
کاملا درون میکنم عین خودمی😂😂 ولی منم خیلی وقته سیاست و وارد زندگیم کردم اگه بخوای کسیو رام کنی&n ...

خب 

اگر مشکلی نیست  میشه از سیاست هاتون بگید😅🙏

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2738
خب  اگر مشکلی نیست  میشه از سیاست هاتون بگید😅🙏

از کی و کجا شروع کنم بگو بگم

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
از کی و کجا شروع کنم بگو بگم

بیشتر از زمان عقد بگید

سیاست های مربوط به همسر  خانواده اش  و خوانواده ات

بیشتر از زمان عقد بگید سیاست های مربوط به همسر  خانواده اش  و خوانواده ات

اول اینکه رفت وآمدها کنترل کن هفته ای یه روز برو

بعدشم از الان هر طور که رفتار کنی همینجوری ازت انتظار دارم

زیاد صمیمی نشو باهاشون 

زیادم خودتو به کار نده کوزت بازی در نیار😆