2737
2734
عنوان

با شوهرم دیشب دعوا کردم نمکدونو پرت کرد تو سرم بیاین،😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1828 بازدید | 70 پست
گریه نمیکردی اصصصلا  پرو پرو بخور بریز بپاش هررجی گفت بگو ساکت وظیفته. اسمشم فعلا تغییر نده😡 ...

همیشه میگه چیم به کجای خواهر به کجای مادرت دیگه حریف لق دهنیش نمیشم 

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بقیه پستاتو دیدم

شوهرت فوق العاده بددهنه

و کارش نمیشه کرد تربیتشه

دیگه وقتی همینطوری بوده ودیدی و پسندیدی بقیه موارد رو ندید بگیر الکی هی بیاین خانوما بیاین خانوما زندگی تتو به گند نکش

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2731

خیلی تو خونه باهام بد رفتاری می‌کنه تحمل اینکاراشو ندارم دیگه بخدا هفت ساله از عقد دارم ازش میکشم 

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    
2738
خیلی تو خونه باهام بد رفتاری می‌کنه تحمل اینکاراشو ندارم دیگه بخدا هفت ساله از عقد دارم ازش میکشم&nb ...

چراگذاشتی بچه داربشی وقتی تصمیم گرفتی بسوز یوبسازی دیگه یه نفردیگه رابدبخت نمیکردی این بی تربیت کیه که بخوادنسلی هم ازش بمونه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
این عن هم نیست چه برسه عشق

وای خندم گرف🤦‍♀️😭😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706