2726
عنوان

شربت ایمونس

436 بازدید | 6 پست

سلام خانوما دخترم ۵سالشه تقریبا دو سال پیش آزمایش داد دکتر گفت سیستم ایمنیش یکم پایین هست که شربت ایمونس تجویز کرد چند دوره بهش دادم چند ماه ندادم دوباره شروع کردم باز یک ماه ندادم بهش 

واقعا تاثیرشو دیدم تا شربت ایمونس بهش میدم اصلاااا دیگه سرما نمیخوره الان میخوام دوباره شروع کنم بهش بدم بخاطر تقویت سیستم ایمنی بدنش ولی جدیدا دیگه آزمایش نداده اگه سیستم ایمنی بدنش پایین نباشه دیگه شربت رو بهش بدم خطر داره؟

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واییی  اره خیلی خوبه این شربته👍

شربت آسما ویت    هم بچه ها محشره  تونستید تهیه کنید 

سیستم تنفسی بچرو تقویت‌ میکنه بعلاوه اینکه بزرگترها هم میتونن بخورن

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ممنون دوستان😍😍

چون خودم واقعا از این شربت راضی هستم ولی یکی از آشناها گفت زیادی به بچت نده اگه الان ایمنی بدنش بالا باشه واسش بده واسه همین استرس داشتم

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )
ممنون دوستان😍😍 چون خودم واقعا از این شربت راضی هستم ولی یکی از آشناها گفت زیادی به بچت نده اگه ال ...

مثلا اگر یک دوره خورد یکی دوماه ماه فاصله بذار بعد دوباره بهش بده

یا یه شربت دیگه جایگزینش کن و بعد یه مدتی دوباره شروع کن

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736