2726
عنوان

اگه ماهي ٨٠٠ بهتون شوهرتون بده واسه

1005 بازدید | 82 پست

خرجي خودتون باشه

(هيچي تو خونه خرج نكني )

چطور تا اخر ماه ميرسونينش

مثلا ماهي ٣٥٠ هم قسط خونگي داشته باشي

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولویت هاتونو توی ماه تو برگه بنویسید و خواسته هاتونو

سعی کنید یک هزارم هم ک شده پس انداز کنید و بذارید جایی ک نبینید و تو دست نباشه 

ولخرجی نکنید 

ده تومان هم براتون دع تومان باشه 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
بزا من ک پول کمی نیس😬 تازه ازش پس اندازهم میکردم😄

چطوري

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
والا شوهر من ۲۰۰ میده بهم هزار بار میگه مگه پول ندادم بهت چیکارش کردی

همون ٢٠٠ خرج چيا ميشه

همون قسط خونگی رو میدم بقیش پس انداز. 

خب وقتی میگی فقط برا خودت میده خیلی زیادن هست همش ک خرید و لباس و آرایشگاه نمیشه‌..

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
وای من مجردم ۱ تومن هیچی برام نمیکنه خرید بزرگامم با بابامه با این حال تمام ماه کاسه گدایی دستمه😁

منم از وسط ماه گاهي هيچي ندارم 

نميدونمم چرا

دیگه میرسه خب وقتی فقط واسه خودت باشه

البته اگه آرایشگا نری (کاراتو خودت انجام بده)

یه دست لباس واسه هرفصل کافیه ولی باهاشون تیپای مختلف بزن

اینستا هم نرو تا نتت زیادی مصرف نشه

به کسی هم کادو نده

کافه یا بیرون بر هم ماهی دو بار کافیه

اینجوری حتی اضافم میاری

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
2706