2726
عنوان

بچه هاتون توی دوماهگی....

184 بازدید | 21 پست

وقتی روی شکم میزاشتید گردنسونو بلند ،میکردن؟

دختر من نمیکنه. وقتی بلندش نیکنم یا مینشونمش گردتشو تو حالت وایساده سفت میگیره و به اطرافم میجرخه اما میزارنش رو شکمش بلند نمیشه

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای همچین کاریو با بچت نکن

من بچم۴ماهگی اینکارو کرد

تازه اونم خودم فشاربهش نیاوردم خودش غلت زدنو یاد گرفت

هرموقع عصب ها و نخاعشون رشد کنه و کامل شه انجام میده

نگران نباش عجلم نکن

بچه طفلکو هم فشار نیار اذیت میشه زبون نداره ک بگه نکنی

ببین دکتر بچه من میگفت اگه دمر روی بینی بذاریش باید بتونه به زورم که شده سرشو بلند کنه و بگردونه تا بتونه نفس بکشه ولی همینطوری بذاری دمر نتونه گردن بگیره عیب نداره. دقیقا روی بچه امتحانم کرد دیدم

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
وای همچین کاریو با بچت نکن من بچم۴ماهگی اینکارو کرد تازه اونم خودم فشاربهش نیاوردم خودش غلت زدنو ی ...

غلت زدنو ننیگما اینکه به پشت بزاری سرشو بلند کنه

از کی میکنه

دقیق یادم نیست ولی تا چهار ماهگی فک کنم فرصت دارن 

عزیزم مگه بهداشت یا ماهانه دکتر نمیبری؟اون هر ماه ازت میپرسه فلان کارو انجام میده یانه یا دور سرشو اندازه میگیره این فکرا رو بریز دور ک بچه ی فلانی گردن میگیره مال من نمیگیره یا تو این ماه باید فلان کارو انجام بده 

توانایی و اناتومی بدن بچه ها کاملا فرق میکنه پسر من دیر گردن گرفت ولی از پنج ماهگی چهار دستو پا رفت دیر نشست ولی یک سالگی راه رفت فقط و فقط ب تشخیص دکتر اکتفا کن همینو بس

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
ببین دکتر بچه من میگفت اگه دمر روی بینی بذاریش باید بتونه به زورم که شده سرشو بلند کنه و بگردونه تا ...

اخه بجه من سرشو بلند نمیکنه دراون صورت برنیگردونه که بتونه نفس بکشه

خییییلی زوده

چه توقعاتی از بچه هاتون دارینا😑

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
اخه بجه من سرشو بلند نمیکنه دراون صورت برنیگردونه که بتونه نفس بکشه

ولش کن یا ببرش دکتر ویزیت که میبری برای واکسن و اینا نشون بده با خودت بهش ور نرو

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2706