2726
عنوان

بهم میگن کوچولو

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 34 پست

@گیلاسی_سیسی‍ 

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
جدیدا مامانمم میگه آخه دیگه خسته شدم  

من خودم قدم ۱۵۵ اصلا به کسی رو نمیدم چیزی بخم بگه مگه قد دست خود ادمه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
توی فامیل همه خواستگار دارن و رد میکنن بعد به من تیکه میندازن آخه من خواهرم بزرگ تره اون باید اول از ...

از رو حسادت میگن،چنان هم با سوز این حرفا را میزنن فک میکنی دایه داغتر از مادرن

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
بایدی وجود نداره که خواهر بزرگتر زود تر ازدواج کنه

خواستگار هست اما مادر گرامی زحمت می کشن مشخصات خواهرم رو میده اونم تا ۳۰ سالگی نمیخواد ازدواج کنه گناه من چیه 

برووووو عمو

کوچولویی ؟؟؟؟؟پس من چیم؟

۱۹سالمه ۱۶۳قدم ۵۱وزنم همه‌انقد تعریف اندامم میکنن باربی 😂

دختر هرچی ظریف تر تو دل برو تر 😍😍هرکول ک نباید بود 

همه قشنگی دختر به همین چیزاشه باید بغلی باشه😂😍

بعدشم بچه‌بودن ک عالیهههههه بخدا بعدا بزرگ میشی میفهمی چ نعمتیه. همه ارزوشونه عین بچه ها‌بمونن به منم میگن فیست بچس انقد دوس دارم

توی فامیل همه خواستگار دارن و رد میکنن بعد به من تیکه میندازن آخه من خواهرم بزرگ تره اون باید اول از ...

به منم تيكه ميندازن.از داييم تا همسايه ها كه ترشيده شدي.ولي خب من چيكاد ميتونم كنم؟از كجا شوهر پيدا كنم اخه؟حتي بابام و ماانمم علنا ميگن كه كاش يكي بياد بگيرتت راحت شيم...🙂

2706