2733
2739
عنوان

دوس دارم نامزدمو خفه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 31 پست

انقد سخت نگیر بخدا اینطوری کنی توزندگی خیلی زود زده میشه 

خب حالا همین که گفته میره با دوستاش خوبه دیگه .انقد نباید پا پیچش بشی مردا خوششون نمیاد.بخدا کم کم ازت دور میشه.برا خودت میگم.بچه که نیس 

عالی برخورد کردی 

ب نظرم اگه چند بارم این رفیق بازیاش ادامه داشت حتمااا بزرگتری رو در جریان بزار 

مرد رفیق باز غیر قابل تحمله 

فک کن تو زندگی متاهی و بچه بره اینجور کوه و گردشو تفریح تنهایی 😑

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم بیشتر تحقیق کن بیشتر صبر کن زودی نری سر خونه و زندگی اون موقع برگشتن سخته

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2728

هشتار برای نامزد یازده 😐

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2738

عزيزم من الان بخاطر همين رفتار شوهرم دارم گاهي به طلاق فكر ميكنم

صبح تا عصر ساعت ٥ سركار

مياد ميخوابه ميره ٧ عصر و ١ به زور ميتد

زندگيمون خيلي زشت و بيخود شده

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
دو ماه اول نه،ولی خودش گفت ما هر سال پاییز میریم بیرون

لابد اون موقع که بهت گفت بهار بوده تو هم گفتی حالا کو تا پاییزو بیخیال بودی

الان که پاییز شده تازه فهمیدی

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
لابد اون موقع که بهت گفت بهار بوده تو هم گفتی حالا کو تا پاییزو بیخیال بودی الان که پاییز شده تازه ...

نه اولش که گفت دو ماهی یه بار میرم،پاییز که شد گفت هر سال میرم،دیدم چند بار احترام کردم فایده نداره امروز بهش گفتم من اینطوری نمیتونم

نه اولش که گفت دو ماهی یه بار میرم،پاییز که شد گفت هر سال میرم،دیدم چند بار احترام کردم فایده نداره ...

بگو تو از روز اول به من اینجوری گفتی سر حرفت بمون

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
2706