2726
عنوان

دوس دارم نامزدمو خفه کنم

609 بازدید | 31 پست

نامزد من دیروز ساعت دو بعدظهر گفت با دوستام میرم بیرون،من وقتی با دوستاشه معمولا کم بهش زنگ میزنم،خبری ازش نشد یازده شب بهش پیام دادم گفت هنوز بیرونم،گفتم مواطب خودت باش جوابی نداد،معمولا وقتی میومد خونه پیام میداد تا ساعت دو شب خبری نشد پیام دادم جواب نداد باز پیام دادم کاش میگفتی رفتی خونه یا بیرونی که اینجور نگران نشم،اصلا از ترس خوابم نبرد،تا صبح ساعت شش پیام داده هنوز کوه ام گوشیم داخل ماشین بود و انتن خوب نمیداد،منم فقط گفتم اوکی،چون تا حالا چند بار بهش گفته بودم خبر بده من نگران میشم،حالا زنگ زده اول جواب ندادم باز زنگ زد حال و احوال بد جوابش دادم،خیلی رک بهش گفتم اگر قراره توی زندگی این کارارو کنی من نمیتونم گفت حرف اخرته با جدیت گفتم اره،دید حرفم جدیه الکی گفت بت پیام دادم نرسبده،در صورتی که میدونستم دروغ میگه،بعدم بهش گفتم نه میخوام خوشیهاتو بگیرم نه تغییرت بدم،ولی من داخل زندگی نمیتونم این رفتارو تحمل کنم،ببین میتونی یا نه،معذرت خواعی کرد بعد خواست کم نیاره گفت هی گیر بده خودم میدونم موقع زندگی چجور باشم و ...

اخه یه مدته خیلی رفیق باز شده همش بیرونه،بنظرتون این هشدار براش خوب بود ؟

اره 

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تواین سرما شب تو کوه موندن؟

مرد رفیق باز به درد نمیخوره همش باید تو کوه و باغ و دشت و خونه رفیقاش دنبالش بگردی این نظر شخصی منه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728

کمه .واقعا باید خفش کنی

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 

والا من بابام از اول رفیق باز بود

الان با شصت سال سن همچنان رفیق باز

مامانم تا ساعت ۱۰-۱۱ خونه تنهاست

دیگه ماها ازدواج کردیم رفتیم

مامانم هم تنها تو. خونه میشینه

هرچی هم میگیم بیا خونه ما

میگه مگه کار یه شب دو شب که بیام

2706