2703
2553

بیایین به نیت هم آیت الکرسی بخونیم 

شما به نیت اینکه خواب دیشب من تعبیر خوب و خوش باشه بخونین

منم به نیت حاجات شما میخونم

اگه دوست دارین حاجاتتونو بگین که مخصوص هموگ بخونم هر کی خوند لایک کنه ، تا منم براتون بخونم

❤❤❤❤ حتما حتما حتما وقتی دارین برام میخونین حاجت منو بگین تعبیر خوابم خوب باشه❤❤❤❤ همگی حاجت روا بشیم به حق پنج تن

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم به بزرگیه خدا اعتقاد دارم یه روزی منم درامد شخصی پیدا میکنم

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2714

برات آیت الکرسی خوندم هدیه به حضرت عباس انشاالله که قشنگ تعبیر میشه با خودت بگو یا محمد خواب دیدم خواب خوب دیدم یاعلی تعبیرش کن

تو هم تونستی برا نیت قلبین بخون هدیه کن به حضرت عباس هر این پستو میبینه واسم دعا کنه منم بخونم براش لطف میکنه

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید

برات خوندم برام دعا کنید دلم آروم شه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706