2726
عنوان

تنش باعث کمبود ویتامین دی میشه؟

243 بازدید | 21 پست

چند وقته دندونام و پاهام درد میکرد رفتم دکتر برام کلی آزمایش و چکاپ نوشت دیروز جوابش اومده خدا رو شکر همه چی نرمال بود فقط ویتامین دی مثلا اگه حداقلش باید 11 باشه مال من 6.5 بود 😳😳😳، دکتر گفت چون بقیه چیزات اوکی هست احتمال زیاد بخاطر تنش های عصبی بوده که بدنت جذب ویتامین دی نداره و اخیراً این مشکل تو ایران خیلی شایع شده 🤔، زندگیم اخیرا بدون تنش نبوده اما خب اینجا شماله و اصلا آفتاب نداریم که همش ابری، بعدشم من لبنیات نمیخورم چون بلغم زا هست و کیست تولید میکنه برام، البته همیشه قرص مولتی ویتامین مینرال رو مصرف میکنم حتما ویتامین دی داره دیگه!... کسی دچار همچین مشکلی شده؟ دکتره راست میگه؟ عوارض کمبود ویتامین دی چی ممکنه باشه؟ (غیر پوکی استخوان بخاطر مانع جذب کلسیم شدن) 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آمپول d3بزن

منم ماهی 1 دونا دکتر بهم داده بود

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
واقعا؟ چند مدت هفته ای یه دونه خوردی تا درست شد؟ 

10 تا دونه خوردم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
به مدت دو ماه هفته ای یه قرص بخور، باز ازمایش بده که فک میکنم بازم نمیتونه جبران کنه، بعد برو دکتر ا ...

تو جواب آزمایش نوشته حداقل 30 باید باشه زیر 30 خطرناکه، مال من 23.8 هست 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706