2726
عنوان

همه از من بچه ترن

446 بازدید | 41 پست

سلام دوستان

هرچی پسر میاد سمتم از من بچه تره

اصلا تو این مدت حتی یکی بزرگ ترم نیومده!در این حد!

همشون خوبن ولی خب بچه ترن!

نمی فهمم چکار کنم بزرگ ترا بیان!

بچه تر تا چقدر طوری نیس؟

شما اگه برادرتون یا پسرتون بره دختره بزرگ تر بگیره تا چند سال اوکی هستین؟

شاید بیبی فیسی

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

وا بچه ترن؟ مگه چند سال ازت کوچیکترن؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راس میگی منم یکیو دیدم شرایطش عین تو

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
از ی سال تا 3 سال ولی 90 درصدشون دو سال:( حتی همسنم ندیدم!

دیگه یه سال و دو سال که چیزی نیست،شاید خودت اینجوری به خودت تلقین میکنی وگرنه مگه میشه همشون از دم بچه باشن فقط تو عاقل باشی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
دیگه یه سال و دو سال که چیزی نیست،شاید خودت اینجوری به خودت تلقین میکنی وگرنه مگه میشه همشون از دم ب ...

من که نمیگم من عاقلم:(

فقط نمی دونم چرا همه از دم 2 سال بچه ترن

اخه امکان نداشته یکی حتی همسن خودم باشه!در این حد!

من که نمیگم من عاقلم:( فقط نمی دونم چرا همه از دم 2 سال بچه ترن اخه امکان نداشته یکی حتی همسن خودم ...

اگه عاقل باشن که دیگه دو سال اختلاف سنی مهم نیست که

دختره چند سالشه چند سال کوچک ترن؟

اره خودس ۱۹ سالشه پسرای ۱۶ ساله(که قیافشون البته بیشتر نشون میده) یا پسرای ۱۷ ساله بهش میشنهاد میدن

خودشم الان با ی پسر ۱۸ ساله دوسته و تو کنکور پسره هم بهش کمک میکنه😐

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706