2737
2734
عنوان

پانیکی ها بیان

192 بازدید | 18 پست

بچه ها حس لرز دارم قفسه سینم یجوری شده انگارگرفته خیلی بده شما چه علائمی داشتین

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
میشه بگین چه داروهایی خوردین

سیتولوپرام،ولی حتما حتما برو پیش پزشک واست تجویز کنه،چون ممکنه از دو قطبی هم‌باشه

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

من با راه رفتن و نفس عمیق.هر وقت حس میکنم دارم دچارش میشم سریع پامیشم یکم راه میرم میرم لب پنجره نفس عمیق میکشم...بیشتر تو فصلای سرد اینطوری میشم چون اتاق گرم میشه گرما باعث میشه نفسم بگیره هم یه جای سرد که میرم خوب میشه سریع

و قرص پرانولم میخورم

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃

البته نمیدونم این حمله ای که به من دست میده پانیک حساب میشه یا نه

ولی وقتی عصبی میشم معمولا فشارم میره بالا بعضی وقتام تپش قلب میگیرم اریتمی میشم بعد یهو نفسم میگیره کل عضلاتم سفت میشه تا چند ثانیه ...کلا گیر میکنه دیگه...بعد شوهرم ضربه میزنه پشتم اب میزنه به صورتم خوب میشه

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃
سیتولوپرام،ولی حتما حتما برو پیش پزشک واست تجویز کنه،چون ممکنه از دو قطبی هم‌باشه

رفتم به من سرترالین داده 4ماهه میخورم پانیکم تقریبا خوبه ولی اسپاسم خوب نشده میخواستم ببینم واسه اسپاسم چی گفت بهتون

البته نمیدونم این حمله ای که به من دست میده پانیک حساب میشه یا نه ولی وقتی عصبی میشم معمولا فشارم م ...

حتمابرودکترنه این پانیک نیست ناراحتی قلبیه من جاریم اینطوری بود خوب شده البته انشاالله ماله شماچیزی نباشع

رفتم به من سرترالین داده 4ماهه میخورم پانیکم تقریبا خوبه ولی اسپاسم خوب نشده میخواستم ببینم واسه اسپ ...

به مرور خوب میشه،دوره درمانش یکم طولانیه،برو شاید دوزشو برد بالا یا یه داروی کمکی بهت داد

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2706