2726

استرس چرا؟ خیلی هم خوب و عالیه .. وقتی چندجلسه بری و دیگه اون موهای زائد رو بدنت نری اون موقع کلی ذوق میکنی 

فقط اگه سطح تحملت پایینه حتما یه پماد بی حسی به اون قسمت هایی که میخوای لیزر کنی بزن..

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم کادر درمانم کرونا حالاحالا ها تموم نمیشه نمیشه زندگیو مختل کرد

چون کادر درمان هستید احتمال ناقل بودنتون خیلی بالاست

کاش جاهای عمومی نمیرفتید

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

کادر درمان هم که باشی بالاخره باید نشون بدی که ایرانی هستی و کرونا نمنه،روزی ۵۰۰ نفر کشته نمنه،ها؟! کی بریم مسافرت،کرونا که تموم نمیشه،فردا بریم،نمنه؟؟!

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728

استرس نداشته باش فقط جلسه اول یکم دردش زیاده بابا فوری هم تموم میشه، والا من خودم بیشتر کیف میکنم که از شر موی زائد خلاص شدم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 
عزیزم ما تست دادیم 

واقعا کادر درمانی؟؟؟

کی تست دادی؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

بچه ها کرونا الان نزدیک یک ساله که اومده و معلوم نیس تا کی هم تو زندگیمون باشه، نمیشه که کل فعالیت های زندگی رو تعطیل کرد، منظورم مسافرت و تفریح و گردش و دورهمی نیست به هیچ وجه، ولی خب یه سری چیزها رو میشه با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام داد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 
بچه ها کرونا الان نزدیک یک ساله که اومده و معلوم نیس تا کی هم تو زندگیمون باشه، نمیشه که کل فعالیت ه ...

من کادر درمانم شک نکنین حالاحالا هاااا کرونا هست

من کادر درمانم شک نکنین حالاحالا هاااا کرونا هست

منم کادر درمانم، بله متاسفانه

2706