2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو تاپیکای قبلت دیدم که دوست نداری جدا بشی نتونستی کاری کنی شوهرت منصرف بشه؟

نه دیگه اخرین بار زتگ زدم گفت دادگاه میبنمت

هرکار می کنم نمیشه

اصلا براش تموم شده هستم خودش خونه میره 

از وسایل استفاده میکنه

من اینجا خونه مامانمم

2731

عزیزم برای خوب شدن حالت از خدا بخواه کمکت کنه. باهاش حرف بزن. آروم میشی. به هییچ کس امید نداشته باش. امیدت فقط به خدا باشه. متوسل به امام حسین بشو. اگر معتقد هستی من شنیدم چله زیارت عاشورای آیت الله حق شناس حاجت میده آروم هم میشی.  انشالله حالت خوب میشه ❤

2738

سلام.

همه بعد از جدایی این حالُ کم و بیش یا کوتاه یا مدت دار دارن، حتی اگرمتنفر باشن، اثراتش هست.

نگاهی به تاپیک های قبلتون انداختم ، همسر شما مردِ مسئولیت پذیری نیستن متاسفانه.

از همسر سابقشون حتما بایستی تحقیق میکردین.

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐
سلام. همه بعد از جدایی این حالُ کم و بیش یا کوتاه یا مدت دار دارن، حتی اگرمتنفر باشن، اثراتش هست. ...

اشتباه کردم

حالا هم همش دلبسته شم

همش یاد این سه سال میفتم

اين كارشو به دادگاه بگي قانون ايراد نميگيره؟ با مهريه نميشه بترسونيش؟

خونواده میگن توافقی جدا سه اونم ازخداشه

چون مراحل طلاق طول میکشه با اجرا گذاشتن مهریه م

واینکه شاید طلاق نده

اون و به ۱۱۰ گفتم واومد گزارش کرد و از کلانتری گرفتم مدرک داشته باشم

اشتباه کردم حالا هم همش دلبسته شم همش یاد این سه سال میفتم

چی بگم😞خیلی متاسف شدم.

توکل به خدا ، در جلسه دادگاه حرفاتون بزنین ، مشاوره قبل از جدایی برین ، منظور اینکه شخص ثالثی صحبت هاتون بشنوه بلکه فرجی بشه و همسرتون کوتاه بیان.

درصد کمی هم احتمال داره با توجه به اینکه گفتین مشکل ناباروری دارن، این رویه ی سخت رو پیش گرفته باشن تا شما جدا بشین و تصورشون این هست که شما با فرد دیگر خوشبخت تر خواهید بود و صاحب اولاد.

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐

من جداشدم الان سه ماه و خرده ایه ولی یکسال و نیم طول کشید کاراش بعدازمشاوره وایناخیلی حالم بدبود سردوراهی بودم قرص اعصاب میخوردم دادوبیدادمیکردم وسایل میشکوندم دست خودمم نبود ولی ی روز به خودم اومدم گفتم اون داره زندگیشو میکنه ب زیدش میرسه مگه من دیوونم قرصاروریختم دورحالمم ک بدمیشد پنهون میکردم میزاشتم واسه اخرشب تواتاق ولی الان ک جداشدم میگم خدایاشکرت ک دیه توزندگیم نیس

چی بگم😞خیلی متاسف شدم. توکل به خدا ، در جلسه دادگاه حرفاتون بزنین ، مشاوره قبل از جدایی برین ، منظ ...

دوست عزیز

اون دلش برای من نسوخته

اون میخواد من توزندگیش نباشم

و تصمیمش جدیه

انگار یک گوشه دلت کنده بشه حال این روزای من

اینقدر همچیم بود

عادت دلبستگی همچی

2706