2737
2734
عنوان

نظرتون درباره بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 86 پست
واقعا كي فكرشو ميكرد يهو همه چي اينقدر عجيب بشه 

منکه همش دیدگاهم به اخبار روز دنیا این شکلیه 😐

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچم بزرگ شده پنج سالشه.مستقل شده.من بچه اولو با بی میلی اوردم.بشدت رو بچه حساسم ـالان حس میکنم زیبات ...

عزیزم من اول اینو بگم من اصلا نظرم این نیس ک دنیا جای بدی و همه چیز رو سیاه و منفی ببینم....

ولی این دیدگاه شماهم برا بچه دوم اوردن درست نیس

یعنی شما ب این هدف بچه دوم میارید ک حساسیت رو بچه اولتون کم بشه‌؟

خب اینکه کنترلش دست خودتونه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728

عزیزم من نظر شخصیم اینه فقط که مسائل مالی رو نباید در نظر گرفت،بچه های الان نیاز به صرف و وقت و حوصله ی اساسی دارن برای تربیت و رفتن توی اجتماع

الان اوضاع جامعه و کلا دنیا درهم برهمه،وضع اقتصادی و فرهنگی اجتماع خیلی داغونه،اون از وضع اموزش،اون از تنوع در هر چیزی،اون از توقع بچه های حالا که هیچی راضیشون نمیکنه و پر رو و پرادعا شدن

من به تربیت و اینده جامعه ای که میخواد توش زندگی کنه اول اهمیت میدم بعد میرم سراغ مسائل مالی

ارزش شما همینطوری پایین هست نمیتونی جواب بدی و جوابی نداری ولی مواظب صحبت کردنت باش شما اصلا در حدی ...

درست میگین.

واقعا همینطوره 👌

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

بچه دوم از نظر من واجبه چون اولی درآینده تنها نمی مونه همونطور که من دلم به خواهرام گرمه اونا هم بهم دلگرم میشن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2738
پپپرزچیه بگوپوشک😐😐😐😐

یه نوع مارک پوشکه عزیزم😄

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
دنیا مناسب بچه اوردن نیست. حتی اگه میلیاردر باشین.

چرا

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

اصلا و ابدا اصلا ربطی به پول نداره اگرهم اوضاع خوب باسه بهتره هزبنه های بچه های بی سرپرست رو به عهده گرفت دید من اینه که همین موجودات روی کره زمین بزرگ بشن کافیه نمبخواد به انسانها اصافه کنیم 

عزیزم من اول اینو بگم من اصلا نظرم این نیس ک دنیا جای بدی و همه چیز رو سیاه و منفی ببینم.... ولی ای ...

این یه جنبشه.خود من تو گرفتاریا بداد خواهرم رسیدم و اونم همینطور.بسیار خانواده گرمی داریم.اخر هفته ها دور همیم بچه های منو خواهرم به هم میگن داداش ابجی .

2706