2733
2739
عنوان

نظسنجی:بخوابم یا ورزش کنم؟😂

155 بازدید | 9 پست

زود بیدار شدم هنوزم بیدارم به نظرتون پاشم صبحونه بخورم ورزش کنم یا بیخیال بشم و بخوابم؟😅

تعداد رای : 32
نظرسنجی
بخواب
15
46%
ورزش کن
17
53%
پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید

بستگی‌داره دیشب چقدر خابیدی 

اگه خابت مناسب بوده ورزش کن

البته تو خونه دیگه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی‌داره دیشب چقدر خابیدی  اگه خابت مناسب بوده ورزش کن البته تو خونه دیگه

گمونم ساعت یک یا دوازده و پنجاه دقیقه ساعت نگاه نکردم ولی گمونم شش و ۱۵ دقیقه حدودی

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید
2728
گمونم ساعت یک یا دوازده و پنجاه دقیقه ساعت نگاه نکردم ولی گمونم شش و ۱۵ دقیقه حدودی

الان ورزش‌کن

ظهر یه چرتی بزن😴😴

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ورزش کن یه دوش بگیر بعد بخواب. خیلی خوبه این خوابش 😌

به خاطر هورمونهایی که تو ورزش ترشح میشه که بعدش خاب نمیاد😁

2738
الان ورزش‌کن ظهر یه چرتی بزن😴😴

دو به بعد کلاس مجازی و امروزامتحان دارم😭😭😭😭😭

به خاطر هورمونهایی که تو ورزش ترشح میشه که بعدش خاب نمیاد😁

من میاد اخه خسته می شم چه جورم ☺ شما عادت داری حتما به ورزش خستگیشو حس نمی کنی‌

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️