2737
2734
عنوان

چطور باشخصیت باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 62 پست
اینها کتاب هستن؟

ن عزیزم تاپیک های بانو آرتمیس هستن سعی کن ب ترتیب بخونشون و حتتتما نکته برداری کنی و عمل کنی من لینک بگی از تاپیک هاشو برات گذاشتم گلم

موفقیت کلید شادی نیست، بلکه شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می‌دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم چطور تاپیکاشو میشه پیدا کرد

لینک یکی از تاپیکا شو گذاشتم فداتشم. 

تو قسمت اون ذره بینی ک بالای صفحت هست الانم بزنی انو آرتمیس میاره برات خود نی نی سایت

موفقیت کلید شادی نیست، بلکه شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می‌دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. ❤️
2728
حالا من خپهمین مشکل رو با لباس پوشیدن و رسیدگی به خودم دارم اینایی که همیشه ناخن مرتب و کفش تمیز و ل ...

مثل من مجردم ۳ روزه موهام رو شونه نزدم همچون شیری درنده در منزل پرسع میزنم😑🔪

تیکر رسیدن به اهدافمه🤗 می خوام حال بد😖 افسردگی🤕 تنبلی😒 بی انگیزگی، بی اراده بودن، بی حال و حوصله بودن😵 رو بزارم کنار😄💪با توکل به خدا😍 و تمام تلاش خودم😇 انشالله که موفق میشم😊 شمام هر وقت چشمتون به امضام خورد واسم دعا کنید😘 قربونتون 💋 
2738
اسم کاربریش چیه چطوری پیدا کنیم؟

سرچ کنی تو گوگول 

دنبال های باور های جدیدی هستم برای رشد خودم نی نی سایت 

یا 

من خودم را دوست دارم نی نی سایت 

صمیمت ممنوع نی نی سایت 

🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓
مثل من مجردم ۳ روزه موهام رو شونه نزدم همچون شیری درنده در منزل پرسع میزنم😑🔪

وای نه بابا من هر روز صبح زود بیدار میشم خونه رو سامون میدم نهار میزارم موشونه و مرطوب کننده و دور چشم و..... 

فقط خیلی سوسول نیستم دوست دارم خیلی سوسول باشم

2706