2737
2734

من ی مدت با چن تا اقا همکار بودم خدا میدونه اصلا و اصلا ی نفر نبود تو کار اون یکی دخالت کنه هر کی سرش ب کار خودش گرم بود 

خودم یکم معذب بودم بخاطر همین امدم بیرون و رفتم ی جایی ک همه زن بودن 

حقوقم حتی یک چهارم جای قبلی هم نبود ولی گفتم بی خیال همین ک محیط زنونس اوکیه حداقل راحتم 

ینی ی روز اب خوش از گلوم پایین نرفت 

همه میخان فقط زیر اب همو بزنند 

تو روی هم با هم خوبن و اوکی تا یکیشون نیس پشت سر اون یکی چه حرفا ک نمیزدنند 

واقعا موندم تو این همه دو رویی و حسادت و غیبت 

منم زدم بیرون 

واقعا جو برام سنگین بود 

الان ب جد تصمیم گرفتم اگه دوباره خواستم برم جایی کار کنم فقط با مرد جماعت همکار میشم 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

عزیزم زن جماعتو همین اخلاق خراب کرده دیگه نمی‌دونم با خراب کردن یکی دیگه وخوب جلوه دادن خودشون چی گیرشون میاد فکر به وجب جا رو نمیکنن که معلوم نیست کی برن توش انشالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم واقعا این همه حسادت برا چیع ؟

ی بار یکی از همکارم منو رسوند فرداش اون یکی میپرسه فلانی چیزی نگفت در مورد من ؟

ینی 20بار پرسید این جمله رو 

بعد این یکی میپرسید فلانی چی میگفت بهت امروز 

اصن اعصاب برا ادم نزاشته بودن 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

آقایون بی حاشیه ترن اصولا منم تجربه کارتو محیط مختلط رو داشتم

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده
2738

چون یکی دو بار یکی از همکارا منو رسونده میگفت فلانی خوب شده راننده شخصی ها 

خب حالا انگار تا با یکی یکم صمیمی میشی زود نقشه توطئه علیه دیگری میکشی 

تا عنر دارم دیگه با زن جماعت همکار نمیشم

وایییی دقیقا تو هم مث منی  منم متنفرم از محیطای زنونه همش غیبت همش زیر آب زنی برای همین سر ک ...

حوبه حداقل درکم میکنی 

والا مردا خیلی بهترن 

سرشون ب کار خودشونه 

اصن دنبال زیر اب زنی نیستن 

دنبال حاشیه و غیبت و اینام ک اصلا 

حرفت کاملا درست البته نه صد درصد، چون نمیدونم کار شما چیه و سطح کاری تون در چه حد، ولی خواهر بنده خدا من و زیر آبش بیشتر همکار مرد میزنه  حسابدار کارش فوق العاده خوب در حد مدیر مالی، اکثرا مدیر مالی هاش و همکارهای با سابقه ترش آقا هستن ، چشم ندارن ببینم، فقط یه مدیر مالی فوق العاده داشت که بهش میگفت دوسال بخون فوق بگیر ،حیفی با این همه استعداد بعنوان حسابدار کار میکنی، 

حوبه حداقل درکم میکنی  والا مردا خیلی بهترن  سرشون ب کار خودشونه  اصن دنبال زیر اب ...

اره بابا 

یعنی خانوما تا ب مدل کیفت و چای خوردنت و فلانو فلانو فلان کار دارن 

مردا اصلا تو این فازا نیستن

حرفت کاملا درست البته نه صد درصد، چون نمیدونم کار شما چیه و سطح کاری تون در چه حد، ولی خواهر بنده خد ...

حرف شمام درست ولی اینکه یمن مرد زیر ابتو بزنه یک در هزاره 

ولی اینکه ی زن زیر ابتو بزنه 999در هزاره 😂😂😂😂

2706