2733
2739

سلام دوستان خوبین؟ سرصبحی داغونمدازشب درگیرم باخودم که چه کنم.. حدودیک سالی هست خونه مون مورچهذهای ریز داشت خیلیییی ریز. منم هرچندوقت سم میزدم کامن و اروکس و... میرفتن دوباره چندوقت دیگع میومدن... الان یک ماهی هست خونه م پر مورجه شده ایتبارسیاهند ریزنیستند وخیلیییی سریع راه میرن طوریکه فک میکنی سوسکن بعدکه ازنزدیک میبینی میفهمی نه مورچه ست😭😭😭کامن و اروکس زدم اثرنداره دوباره میان... لونه شونم نمیدونم. دوواحدیم خونه واحد پایین هم همین طوریه اول ریزبودن بعد اینجوری شدن. خیلیییی عجیبن انگار سرگیجه دارن وخیلی تندراه میرن. ترسناکن. خونه مونم قدیمی نیست. بچه کوچیکم دارم ازترس مورچه هاهمش کابوس میبینه.. 😭😭

من تو خونه مورچه نفت ریختم کلا رفتن.

به نظرم خونشون پیدا کنین اول

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه سری دستگاه هست که دور میکنه 

ولی خونسون رو پیداکنید و پوست خیار بزارید 

نهایتا اگه نشد حتما تخلیه کنبد و خونه رو درز گیری کنید 

این مورچه ها غذای زیاد دم دستشونه 

2738

مسیرشون رو بگیرتا پیداکنی ولی لونه بزرگی دارن و پراز غذاست که هم تغذیه میسن هم ...جارو بکشید و هیچ گونه غذاو تنقلات حتی حبوبات قند ارد رو بزارید یخچال و برنج خشک هم همینطور یه جارو برقی بکشید و زیر کابینتارو سم بزارید 

گرد مورچه بریز زیر فرش، ولی تا لونشو نبندی فایده نداره

اخه نمیشه پیداکرد توهرسوراخی رودیوارمیرن داخلش ولی بیرون نمیان نمیدونم اصلیه کحاست. ترسم ازاینه جراانقدرسریع میدوئن ترستاکن انگارسوسکن😥😥

درزگیزی باسیمان ی یاگچ؟ چراتخلیه کنیم؟ 

درز گیری با دوغ اب آماده دارن مصالح فروشیا ...تخلیه به جهت اینکه این چیزی که میگید فاجعه اس 

و اینکه حتما لونشون پشت کابینتی جایی هست که دوراز دسترسه 

درز گیری با دوغ اب آماده دارن مصالح فروشیا ...تخلیه به جهت اینکه این چیزی که میگید فاجعه اس  ...

همه حاهستن روکابینت توتراس تواتاق خوابا و هال و حتی سرویس ها. ووای توکروناکجابریم اخه😭😭😭

هیچ خوراکی حتی نمک و قند و.....همه رو جمع کنید کوچکتربن ریزه غذا و نون تو خونه نباشه یه خونت تکونی هم کنید کابینتا و پشت یخچال و زیر کابینت و ....تا بفهمید لونه کجاست 

2706