2733
2739

شوهر من 15 روز بعد زایمانم کلا عوص شد البته دعوا کردیم بعدش کلا چپه شد .  اما اولاش عالی بود. 

دقیقا این رفتارای بدش همزمان شد با رفتن مامانم واومدن من خونه مادر شوهرم. گفت فکر کردی یکی زاییدی هنر کردی؟ 

کلا توهین‌ها وتحقیرهاش شروع شد شاید 10 بار پرسیدم دلیلشو اما میگفت دهنتو ببند نمیخوام صداتو بشنوم

ادامه پست اول

کلا تا10 روز هم اصلا دور من وبچه نمیومد که مراقبت کنه. سز بودم آخه. جلوش گریه میکردم میگفتم چی شده آخه که اینطوری بدشدی اولاش که می‌گفت حوصله تو ندارم دهنتو ببند اما دوبار آخر فقط گفت به حرفم گوش کن خوب میشم

گفتم نمیخوام بعد بچه رابطه من وتو خراب بشه. آخه قبلش کلی براش از سختی های بعد دنیا اومدن بچه گفته بودم. اما بازم اینکارا و میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گفتم من که به حرفت گوش میدم اما انتطار نداشته باش متله یه برده باشم برات منم آدمم از خودم نطر دارم

حالا با یه کارایی که میکنه اصلا مشخصه که مشکلش این نیس. اما هنوز گوه اخلاقه منم غریبم دلم میخواد شوهرم همراهم باشه. دوماه زایمان کردم به 6 ساعت نرسیده تویه اتاق بخوابیم. 

من تو اتاق اون تواشپزخونه یا پذیرایی میخوابیده

2738

شوهرت به احتمال قوی جادو جمبل شده، وان یکاد بخون و ایت الکرسی، غسل حضرت زهرا برای افزایش عشق و علاقه بین خودت و شوهرت انجام بده، ولی مسلمه یکی داره زیر گوشش میخونه

مامانِ لیانا
مردها همینطورین دیگه . من شوهرم موقع حاملگی خیلی بداخلاق شد . بعد از زایمان آدم احتیاج به محبت و آ ر ...

موقع حاملگی دعوا زیاد داشتیم اما خب باهم خوب هم بودیم نشدده که 2ماه سمتم نیاد

عزیزم قدم نو رسیده مبارک 

شما الان خیلی خیلی خسته میشی طبیعیه چون بچه کوچیک داری ،همسرت کلی فکر تو ذهنشه و ....

حالا با هر ترفندی که بلدی مثلا یکی محبت میکنه ،یکی گریه ،یکی دعوا 

ارومش کن و بهش بفهمون که الان وقت بچه بازی نیست 

سخته متوجه ام ولی یه باره درستش کن

2706