2726
عنوان

حواس پرتم یا فراموشی گرفتم؟

144 بازدید | 16 پست

۱۷سالمه..ولی اخر بعضی از حافای خبریم از کلمه گمونم استفاده میکنم مثلا کت و خریده بود ۱ و چهارصد گمونم...یا مثلا مامانم اونروز گفت در رو بستی؟ گفتم نمیدونم😞یا مثلا بگه تو کدوم لیوان آب خوردی و من درست یادم نیاد😪شمام همینجوری هستین/باید از مغزم کار بکشم؟پازل و جدول حل کنم؟

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید

حافای:حرفای😀

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اووو تا دلت بخواد😂

جدا؟😭😭

منم اينشكليم چرا

چند سالتونه؟

تیرویید پرکار نداری؟

منم بعضی وقتا هنوز این طور میشم اون موقع که تیروییدم خیلی بالاتر بود واقعا عذاب میکشیدم همه چی یادم میرفت

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
تیرویید پرکار نداری؟ منم بعضی وقتا هنوز این طور میشم اون موقع که تیروییدم خیلی بالاتر بود واقعا عذا ...

نمیدونم والا علائم دیگه ای نداره؟(مثلا زود چاق بشی زود لاغر)

من دقیقا برعکس توام  مثلا تمام اتفاقات 8 سال پیش رو کامل یادمه  یا مثلا تا یه شماره رو م ...

اگه میشد که آره😅

من دقیقا برعکس توام  مثلا تمام اتفاقات 8 سال پیش رو کامل یادمه  یا مثلا تا یه شماره رو م ...

خیلی خوبه که فراموشی آدم و افسرده میکنه

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

من ی مدت خیلی خوب بودم ولی الان ی سری چیها یادم میره اینا برمیگرده به مشولات روحی که مغز درگیر میکنه مثل من و شرایطی که الان دارم و بشدت درگیزم و مغزم تحت کنترل حوادث شده زودفراموش میکنم

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
نمیدونم والا علائم دیگه ای نداره؟(مثلا زود چاق بشی زود لاغر)

عزیزم علائمش تپش قلب 

لاغری، ریزش مو، لرزش دست افزایش اشتها در حین اینکه وزن فقط کم میشه بخاطر تپش قلب

اینا بارز ترین هاشه

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
2706