2737
2734
خواب دیدم شیر یال دار(نر) تو خونه هستن منم ترسیده بودم حالت فرار داشتم یادم دقبق نیست اما فکر کنم کا ...

یه مسئله ای با یه شخصی رو واسه خودت خیلی بزرگ کردی و ازش ترس داری ولی اون شخص یا مسئله به راحتی از کنار تو میگذره.زیاد استرسی هستی؟؟؟؟

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیره عزیزم درکل هرچی خواب میبینی ی صدقه بده ک خوب تعبییربشه

همه ی خابام چ خوب چ بد تعبیر میشه دقیق واای از روزی ک خاب بد ببینم منم اکثرا ایه الکرسی میخونم خدا  پشت و  پناه هممون باشه

چند ماه  پیش خاب دیدم داداشم از ی جا افتاده سرش پر از خون شده بود دو روز بعد مامانم گفت داداشت از فلانجا افتاد ولی چیزی نشد 

خداروشکر بخیر گذشت

2731
یه مسئله ای با یه شخصی رو واسه خودت خیلی بزرگ کردی و ازش ترس داری ولی اون شخص یا مسئله به راحتی از ک ...

اره واقعا استرسی هستم

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
من یبار خواب دیدم سرطان گرفتم دکترا هم گفتن تا سه ماه بیشتر زنده نمیمونم😐😔

درگیر مشکلاتی هستی یا میشی که برات یکم سنگینه اما نگران نباش با توکل به خدا ازشون سربلند بیرون میای

ی کاربرخوابشوتعریف کرداینجاخیلی دوس دارم تعبیرشوبدونم

خواب دیده بود حرم امام رضابود بعد آب خیلی زیادی اومد روی آب سه تابوت بود..چشم یکی ازجنازه ها بازو رو ب آسمون بود

دقیق خوابشویادم نیس ولی فک کنم اول خوابشم جنگ دیده بود

امشب نخابیدم ک خواب ببینم😀 ولی ی شب خواب دیدم ی حجم قابل توجهی طلا و سکه توی تشت ک تنها نمیتونس ...

مال فراوانی بهت میرسه به زودی از راه حلال ثروتمند میشی

مال فراوانی بهت میرسه به زودی از راه حلال ثروتمند میشی

🌹🌹🌹انشاالله😉

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
همه ی خابام چ خوب چ بد تعبیر میشه دقیق واای از روزی ک خاب بد ببینم منم اکثرا ایه الکرسی میخونم خدا & ...

چون اعتقاد داری پیش میان

بهترین کار صدقه دادن و ایت الکرسی صدقه حتما بده بلا رو دفع میکنه

2706