2737
2734
عنوان

تبعیض یا عدالت خدا؟

653 بازدید | 58 پست

زندگی هیچکس بدون مشکل نیست این به کنار. ی دوستی دارم شوهرش ی سوزوکی داره ی دونه هم پارس. دوستم شاغله. ۴ واحد خونه دستشونه توی یکیش زندگی می کنند اون سه تا هم خالیه حتی دست مستاجرم نمیدن دوس ندارن بدن. اونوقت من بیکارم. مجردم. مستاجرم. از بی درآمدی و بی پولی اذیت میشم خیلی بهم سخت می گذره. حسود نیستم اصلا. ان شاءالله همه به شادی خرج کنند پولاشونو. ولی چرا یکی چند تا چند تا داره یکی هیچ؟ ما خونمون دو طبقه هست طبقه پایین صاحب خونه هست طبقه بالا ما مستاجریم. ی پارس دارن ی پراید تیبا هم توی ثبت نام سایپا برنده شدن. منم هیچی ندارم. حقوق کارمندی می گیرن. اجاره خونه مارو هم می گیرن. گوشی می خرن طلا می خرن. ولی من صفحه گوشیم شکسته دوتومان پول ندارم درست کنم. ادم بی عرضه ای نیستم. ولی دلم گرفته چرا من راکدم؟ چرا واقعا؟

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....

در صورت توان مسیر کاریتو عوض کن

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم

خب تلاش کن شاغل شی

میدونم کار دولتی نیست.ولی من خودم سالها در بخش خصوصی کار کردم و تونستم یچیزهایی بخرم

منم مثل تو با خدا درگیرم یوقتایی

من بشدت درس خون و اهل تلاشم

اونوقت پدرم حمایت گر نیست

اونوقت خیلیا تنبلن و انقدر ازشون حمایت میشه و همه چیه زندگیشون اوکیه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2731

هرکسی خدا به روش خودش امتحان میکنه... 

توکلت به خدا باشه.. گاهی یکی با 3 ملیون حقوق میتونه ماری منه ک یکی با 10 ملیون نمیتونه... سعی کن حالا ک درامدت نمیشه افزایش بدی میریتت رو تقویت کنی

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2738

برای ما ک کرونا هرچند تلخیای خودشو برای کل جهان گذاشت ولی ی خوبی داشت

مسیر کارمون رو عوض کرد نمیگم فقط کرونا تورم هم باعثش بود ک شغل اولمون نابود شد و ب فکر تغییر شغل افتادیم و یه تغییر قابل توجه تو زندگیمون ایجاد شد

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بعدم اینکه مستاجرین تقصیر تو نیست

بخاطر تلاش های خانوادته

پدر من بشدددت فقیر بودن و روستایی

با تلاش های شدد خودش الان چندین خونه داره و ماشین و از مال دنیا بی نیازه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

اولا دیدمون به دنیا عوض کنیم چون معنی عدالت برابری و تساوی نیست. دوم مگه شرایط فیزیکی و جسمی و ذهنی همه با هم برابر هست که سایر شرایط یکسان باشه. سوما خودتو با خودت مقایسه کن به محض اینکه دیگران رو بیاری تو ذهنت وارد یه مسابقه بی پایان می شی که تهش برنده نمی شی و اگر موفق هم بشی بازم احساس خوشبختی نمی کنی. تو فقط امروزتو با دیروز خودت مقایسه کن.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
عزیزم خب تلاش کن شاغل شی میدونم کار دولتی نیست.ولی من خودم سالها در بخش خصوصی کار کردم و تونستم یچ ...

الان من ۳۳ سالمه. پدرو مادر ندارم. اونوقت طبقه پایین ما برای پسر ۲۰ سالش پراید خریده ی تیباهم به اسم پسرش دراومده که بهمن تحویل می گیرن. به خدا من حسود نیستم ولی منم جوونم منم ارزو دارم. تازه این خونه ای که مل توش مستاجریم مال پسر ۲۰ سالشه من واقعا حامی ندارم نه مالی نه عاطفی چیزی ندارم که به چشم بیام. کی من و امثال منو برای ازدواج می بینه. ولی طبقه پایینمون چون داره دختر ۱۲ سالشو سال دیگه ممکنه شوهر بده.

دنیا محل زندگی ابدی ما نیست محل ازمایش ماست همه مون نیایم ازمنمونو میدیم میریم .این ازمونم خدا خودش خوب میدونه برای کی ،چی قرار بده 

وقتی ب این فکر کنی ک قراره همهههه بمیرن و هیچ چی نمیتونن از،این دنیا با خودشون ببرن و در،اخر،دنیا نابود میشه ناراحت نمیشی 

وقتی بدونی ک حساب تک تک اعمالتو باید بعد مرگ پس بدی 

حتی اون دوستتون باید حساب سه تا خونه ی خالی رو پس بده  ک خالی نگه داشته ولی به مسلمون فقیری ک ب خاطر نداشتن پول زندگیش پاشیده و زن و مرد جدا هستن از،هم مدتها رو بدع 

نگین پول خودشه نه ما خیلی از،احکامو خوب نخوندیم .هرمالی ک دستت داری اولا باید از،راه حلال بیاد دستت دوما باید حساب زکات و خمسشو به خدا بدی

در،هر حال حساب کسی ک پولداره این دنیا هم رسیدگی میکنن حساب کسی ک پولم نداشت غصه نخور 

حضرت علی ع میفرماید هرچقدر میتونید دلی از،فقرا این دنیا ب دست بیارین ک روز محشر فقیرهارو خدا در حایگاهیی قرار میدع ک همه حسرتشو میخورن

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
اولا دیدمون به دنیا عوض کنیم چون معنی عدالت برابری و تساوی نیست. دوم مگه شرایط فیزیکی و جسمی و ذهنی ...

این که عروسی با پول بابای طرف بیاد کلاس بذاره به طرف فخر بفروشه این چی

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
شاید خودت باید یه تلاشی کنی

فوق لیسانسم از بهترین دانشگاه های کشور. من خیلی تلاش کردم ولی چه فایده. برای کارم پارتی می خواد حانی می خوادمن خیلی بی کسم

2706