2726

یا اگه بخوابم باز تو خواب تبش بالا میره؟

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لباس خنک تنش کن روشم نپوشون 

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
2728
پوشک پاشه میشه شلوارشو در بیارم؟یا اگه در بیارم سردش میشه؟

نه یه تیشرت و شلوار نازک تنش کن

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
ن عزیزم باید هوشیار باشی و حواست باشه ...اگه شربت پروفن یا استامینوفن داری بهش بده دو سه ساعت بخخاب ...

دادم سه ساعتی میشه اما باز تب کرد با پاشویه پایین اوردم

حتما فردا دکتر ببر براش دارو بنویسه احتمالا عفونت داره اگه واکسن نزده باشه هر نیم ساعت یکبار چک کنچو ...

ممکنه بخاطر دندون هم باشه الان همه محیطا آلودست نمیشه بچه رو برد جایی😳

ن عزیزم باید هوشیار باشی و حواست باشه ...اگه شربت پروفن یا استامینوفن داری بهش بده دو سه ساعت بخخاب ...

۵سی سی باید میدادم که۵ تا قطره چکون بش دادم درسته؟؟

دادم سه ساعتی میشه اما باز تب کرد با پاشویه پایین اوردم

خب پس اگه اینطوره اصلا نخاب خواهر خطرناکه ....چرا تب داره؟منظورم اینه ک واکسن زدی یا عفونت یا سرما خوردگیه

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
2706