2733
2734
عنوان

نامزدم میخواد آدم فضایی باشم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1609 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم میگه مردهایی که دنبال زن جوون هستن ۲ حالت دارن یا فقط به فکر یه چیزن و از زندگی فقط همون قسمت و از زنش میخواد یا اینکه انقد مستبد و خودرای هستن که دوس ندارن زن تو کارا و مسائلشون دخالت کنه فقط زنشون حکم برده داشته باشه بپزه بشوره تامینش کنه و بچه بیاره وگرنه مرد دنبال بچه نمیره که میره یه نفر بگیره که تو مشکلات هم فکرش باشه و همراهش باشه دنبال کسی میره که تو هر مسئله ای بخواد  رو فکر و ایده یه نفر دیگه حساب کنه 

2731

معلومه مردزندگی نیس واسه خوش گذرونی وهوس میخادت پس فرداکه ازدواج کنی ازخستگی وکارخونه وقت نمیکنی یه شونه به موهات بزنی وشکم ترک  دار وچروکتوک ببینه خودش بزرگترین بهونه اس واسش ک بره سراغ یکی دیگه ببخش ک رک گفتم 

اره ولی تا چند وقت؟ یه روز یه هفته یه ماه؟ هر روز هر روز من باید به این فکر کنم امروز تیپ چی بزنم چی ...

خودت  داری جواب خودتو میدی

مشخصه که متوجه شدی بدرد زندگی نمیخوره این ادم پس هرجوریه وابستگیتو کم کن و کامل رهاش کن

زن که قرار نیست یه عروسک تو دست یه مرد باشه توهم شخصیت داری ارامش میخای

زن کسیو میخاد که حتی توی بدترین شرایط دوستش داشته باشه

و اطمینان داشته باش این ادم ارامشی بهت نمیده

فقط استرس

و از بین رفتن اعتماد به نفست

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
معلومه مردزندگی نیس واسه خوش گذرونی وهوس میخادت پس فرداکه ازدواج کنی ازخستگی وکارخونه وقت نمیکنی یه ...

بهش گفته بودم کار خونه و بچه داری و اینا نمیکنم گفت خودم مستخدم میگیرم

2738
بهش گفته بودم کار خونه و بچه داری و اینا نمیکنم گفت خودم مستخدم میگیرم

اختلاف سنیتون خیلیه ها!

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

با این‌اختلاف سنی من پیشنهاد میکنم نکنید همچین کاریو..بهرحال پول تو زندگی مهمه ولی خب چیزای مهمتریم وجود داره..شما حداقل ۱۰سال آینده رو ببین عزیزم

البته این نظر شخصی من بود ولی دوستان دیگه هم میتونن نظر بدن

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....
2706