2737
2739
عنوان

فحش های پدرم به پدر بزرگ فوت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا برای فرار از مشکلات به ازدواج فکر نکن چون خودت از چاله میندازی توی یه چاه عمیق منم مادر پدرم خی ...

مامان بابای من هیچوقت خوب نمیشن مگه اینکه تو تیمارستان بستری شن بخدا مریضن روانی شدن دارن منم مث خودشون میکنن هر روز دارم ذره ذره آب میشم حالا داداشمو میگی نصف روزو بیرون از خونس چیزی نمیفهمه ولی من بدبخت ۲۴ ساعته تو خونم

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
وقتی که فحش میده وقتی که داد میزنه جوری که شیشه ها میخوان بشکنن از صداهاش فقط ارزو میکنم هیچکس مثل ز ...

واقعا زندگی با آدم عصبانی و لجباز و یکدنده متاسفانه سخته ، ایشالا ازدواج خوبی داشته باشی و یه آدم آروم و مهربون و منطقی گیرت بیاد عزیزم ، زندگی همش سختی نیست خدا برات جبران میکنه ، من پدرم به شدت شکاک و بد دل بود الان شوهرم به شدت روشنفکر ، امروزی و یه پارچه آقاست هم در مورد خودم هم دخترامون....همیشه کنارش احساس امنیت و آرامش دارم هیچ وقت دلهره ندارم مثل خونه ی پدری ....

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2731

نه اصلا نگران نباش عزیزم به جاش تو و مادرت هر روز براش فاتحه بدید...ببین وقتی زنده بودن چه چیزیو خیلی دوست داشتن از خوراکیا همون رو به چند نیازمند بدید

انشاءالله لطف خدا شامل حال رفتگان و بازماندگان🙏💚

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
مامان بابای من هیچوقت خوب نمیشن مگه اینکه تو تیمارستان بستری شن بخدا مریضن روانی شدن دارن منم مث خود ...

میدونم خیلی خیلی سخته

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
اینا باید زودتر جدا بشن خدا امواتتو بیامرزه زیاد خودتو اذیت نکن

هیچ وقت به جدایی فکر نمیکنن فقط هر روز دارن منو افسرده تر میکنن بیخیالل

میدونی از چی حرصم میگیره میزنن میشکنن دعوا میکنن در حد شدید این وسط من از ترس سکته میکنم و یا خودمو میزنم و گریه میکنم بعد دو ساعت بعدش انگار هیچی نشده میشینن حرف میزنن باهم دوباره دوساعت بعدش شروع مبکنن به دعوا یعنی کلا منو جدی نمیگیرن فقط این وسط من داغون تر میشم هرروز

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2738
در زمان امام علی، روزی خانمی رفت پیششون و شکایت همسرش کرد که همیشه روح پدرم مرحومم نفرین میکنه، امام ...

خدا مرگ منو بده هعی مرد بیچاره دستش از دنیا کوتاهه تازه پدر بزرگ مادریم یکم رگ سیدی هم داره😔میحوام امروز به دروغ به بابام بگم که بابابزرگم اومده تو خوابم بلکه دست ازین کاراش برداشت

هیچ وقت به جدایی فکر نمیکنن فقط هر روز دارن منو افسرده تر میکنن بیخیالل میدونی از چی حرصم میگیره می ...

خب پس اهمیت نده 

برو تو اتاقت درو ببند 

یه هدفی واسه خودت بذار ولسه همون تلاش کن

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊
اینجور که میگی واقعا طبیعی نیست به مدت جدا بشید ازش به کاراش فکر کنه برید خونه دایی پدربزرگی کسی

ای بیخیال همه فگر میکنن از بیرون زندگی ما گل و بلبله بعضی دردارو به هبچکس نمیتونی بگی.الان ۳ ماه دوستم میگه من میخوام بیام خونتون پیشت از ترس اینکه ابروم بره همش میگم حالا بهت میگم کی بیایی

ان شاءالله به زودى يه بخت خوب نصيبت بشه

من ميدونم چقدر سخته. باباى من اصلا اينجورى نيست. رابطه شم با مامانم خيلى خوبه

ولى تو اون ٢٤ سالى كه دختر خونه بودم، همون انگشت شمارى كه بحث كردن و بابام داد و فرياد كرد، هيچ وقت از يادم نميره

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
مامانت چیکار میکنه که عصبیش میکنه

بهش میگه تو با یه زن رابطه داری بابامم میگه نه .یعنی الان ۶_۷ سال این اتیش افتاده وسط زندگیمون فکر کن ۶_۷ سال صبحا با ترس و داد و فریاد اونم تو روی در و همسایه از خواب بیدار بشی،همش بترسی همش بلرزی،بخدا اینقدر لاغر شدم ازبس غصه میخورم و کاری نمیتونم بکنم

واقعا زندگی با آدم عصبانی و لجباز و یکدنده متاسفانه سخته ، ایشالا ازدواج خوبی داشته باشی و یه آدم آر ...

خوشبحالت خوشبحالت همیشه خوشبخت باشی..تو روزایی که خدا رو نیاز دارم نیست هرچی صداش میزنم منو نمیبینه دیگه بقیه روزای دیگه چه فایده من الان خدارو میحوام

بهش میگه تو با یه زن رابطه داری بابامم میگه نه .یعنی الان ۶_۷ سال این اتیش افتاده وسط زندگیمون فکر ک ...

خب مامانت اشتباه میکنه بیشتر نه پدرت باهاش صحبت کن

دلیل این شکش چیه خودت چیزی از بابات دیدی؟

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊
2706