2726
عنوان

واژینیسموس

| مشاهده متن کامل بحث + 1500 بازدید | 44 پست
منم از بس از بچگی بهم گفتن اینطوری شدم. مطمئنا اولش یه کوچولو تا جا باز کنه درد داره اما بیشتر دردش ...

اره خانم خیابانی ام گفته بعد درمان تقریبا باید هرشب یا یک شب در میون رابطه داشته باشم ولی بخدا فک میکنم میگم من نمیتونم تو شرایط بدی ام خیلی بد دوست دارم همین الان خوب شم معجزه شه تموم شه این کابوس 

عزیزم دکار به خواهرم کفته بود چون عمیقا درمان. نمیشن اینجور موارد. ک تو خودت بخوای تو خونه کاری انجا ...

ترس ندارم عزیزم بخاطر نداشتن رابطه مثل روز اول شده و یه مقدار احساس درد دارم. 

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا درد نداره شما به خودت تلقین میکنی... به نظرم به شوهرت بگو چند بار رابطه بدون دخول داشته باشین ی ...

امتحان کردیم گلم ولی از اینکه میدونستم قراره بعد چند بار رابطه یهو داخل کنه اصلا تحریک نمیشدم 😭 شرایط بدی دارم خیلی بد 

2728
امتحان کردیم گلم ولی از اینکه میدونستم قراره بعد چند بار رابطه یهو داخل کنه اصلا تحریک نمیشدم 😭 شرا ...

ای انشاءالله زودتر خوب بشی ولی خواهرانه میگم شوهرت رو راضی نگه دار حتی اگه شده رابطه اورال.. چون ماهایی ک گرم هستیم اوه رابطه نداشته باشیم اعصاب برامون نمیمونه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
اره خانم خیابانی ام گفته بعد درمان تقریبا باید هرشب یا یک شب در میون رابطه داشته باشم ولی بخدا فک می ...

منم همین بودم . اصلا عجله نکن . با عجله درمان نمی شی. صبور باش و خوب تمرین کن. هر شب هم نمیخواد. اولش همون یه شب در میون خوبه بعدش هفته ای دو بار باشه کافیه. فقط و فقط هرچی دردت اومد شل بگیر خودتو میدونم نمیشه موقع درد شل بگیری اما سعی کن. بهت قول میدم خودتو شل بگیری اصلا درد حس نمیکنی

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

تا میتونی کگل برو

ببین میتونی اول با شوهرت ی رابطه بدون دخول داشته باشید بعد که ارضا شدی سریع از دیلا استفاده کن یا بده شوهرت یواش برات انجام بده

بعدا میفهمی همش الکی بوده

تلقین بی جا

بعدا دیگه شوهرتو ول نمیکنی🤪

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏

منم واژینیسموس دارم ،یه کانال هست توی تلگرام ک کمک میکنه

منم الان با همراهم میخام تمریناتو شروع کنم دیلاهامو ساختم

من میدونم چی میگی و چی میکشی چون خودمم همدردت هستم

اما ناامید نشو منم نمیشم مطمئنم ک با دیلا ها تمرین کنم مشکلم حل میشه

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
خیلی فکر میکنم خودمو اروم میکنم  میگم میتونم ولی وقتش میرسه به زور تا نصف میره بعد اون دیگه نمی ...

ببین این از ترس تو تا بهت میگه رابطه میترسی ووروری واژنت از ارس متقبض میشه دخول انجام نمیشه یکی دوبار به شوهرت بگو بدوون اینکه به جیغم توجه کنی برو تا اخرش دوباردکه رفت باور کن ترست میریزه😑😑😑

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
خیلی فکر میکنم خودمو اروم میکنم  میگم میتونم ولی وقتش میرسه به زور تا نصف میره بعد اون دیگه نمی ...

از ته دل درکت میکنم منم این مشکل لعنتی رو داشتم بدتر از تو بودم بخدا دکتر نتونس کاری کنه برام حتی بی حسی استفاده میکردم اما چون ترس داشتم فایده نداشت.تا اینکه از لحاظ روانی و بخاطر شوهرم تحمل کردم گفتم گناه داره

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
دیلاتور چیه؟سایز ۲ طولش یا عرضش؟

دیلاتور وسیله ای هست که بجای آ ل ت مرد وارد واژن میشه که خانمهایی که دارای واژینیسموس هستن بتونن تمرین کنن و ترس دخول و درد آل ت براشون عادی بشه چون نمیتونن عملیات دخول را انجام بدن 

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
از ته دل درکت میکنم منم این مشکل لعنتی رو داشتم بدتر از تو بودم بخدا دکتر نتونس کاری کنه برام حتی بی ...

اما الان به اون روزام میخندم اخه اصلا دردی نداره

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2706