2726
عنوان

شوهرم مجبور شد بخاطر حال پدرش بره

341 بازدید | 19 پست

انگار حالش خیلی بده نیم ساعت پیش زنگ زدن شوهرم بره اونجا ک یک ساعتی با خودمون فاصله دارن .. هر چی گفتیم اورژانس‌ خبر کنین تا شوهرم برسه شاید دیر بشه خطرناکه گفتن خیلی حالش بده نمیشه اورژانس فایده نداره 

تو رو خدا دم اذان دعاش کنید یا برای سلامتیش صلوات بفرستین خیلی نگرانم 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

بچه ها تاپیک رو بخونید لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5402137/معجزززززه-شد-برامونخداااایااااشکرت

یه حاجت بزرگ گرفتم از شهید سید رضا حسینی

شما هم توکل کنید به خداااا

و توسل کنید به شهید عزیز

الهی حاجاتتون روا..آمین💛💛💛

عکسشون صفحه (۱۳) و زندگینامشونم صفحه(۱) گذاشتم

اگه دوست داشتین بگین آدرس پیج شهید رو که خواهراش براش زدن بهتون بدم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا ک مشکلی نیست و حالشون خوب میشه عزیزم ولی اینکه خیلی حالش بده اورژانس فایده نداره رو درک نمیک ...

منم واقعا نمیدونم اینجوری ک برادرشوهرم گفت شوهرم زد زیر گریه خدا کنه اونجوری نباشه که گفت 

ممنون عزیزم انشالله 🙏🏻 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2728

من الان حال شوهرت رو میفهمم....

میتونی ۷۰ تا حمد براش بخونی...من ۳تا آیت الکرسی میخونم ..الهی که زود خوب بشه..مامان منم الان لرز کرد..بدجور حالش بده......خدا همه مریص ها رو شفا بده..حتما خیلی ترسیدن که به سوهرت زنگ زدن

الهی به حق امام سجاد و امام حسن عسگری که تولدشونه

دلتون شاد بشه و مریضتون سلامت باشه...آمین💛

لطفا از حالش خبر بده

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
الهی به حق امام سجاد و امام حسن عسگری که تولدشونه دلتون شاد بشه و مریضتون سلامت باشه...آمین💛 لطفا ...

ممنون عزیزدلم خدا از زبونت بشنوه چشم حتما 😘

من الان حال شوهرت رو میفهمم.... میتونی ۷۰ تا حمد براش بخونی...من ۳تا آیت الکرسی میخونم ..الهی که زو ...

باشه عزیزم سعی میکنم بخونم انشالله مامان شمام چیزیش نباشه زودی خوب بشه 🙏🏻🙏🏻

احتمالا بنده خدا فوت شده اینجوری گفتن شوهرت هول نکنه خودتم باهاش برو

نه الان زنگ زدم شوهرم گفت رسیدم پیشش حلالیت گرفته هر چیم بهش گفته بیا ببرمت دکتر نرفته.. چند روزه حالش بده.. مادر شوهرم گفت از دیشب همش اسم شوهرم می‌آورده تا نصف شب که حالش بد شده مجبور شدن به شوهرم زنگ بزنن دیگه نمیدونم دیگه در کل در چه حاله وضعیتش 

نه الان زنگ زدم شوهرم گفت رسیدم پیشش حلالیت گرفته هر چیم بهش گفته بیا ببرمت دکتر نرفته.. چند روزه حا ...

خب خداروشکر الانم بردارنش ببرن دکتر

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
خب خداروشکر الانم بردارنش ببرن دکتر

آره دیگه باید به زور ببرن 

ممنون عزیزم 😘 

ممنون عزیزدلم خدا از زبونت بشنوه چشم حتما 😘

عزیزم حال پدرشوهرتون چطوره؟؟؟

الهی بیای و  خبر خوش بدی🙏🙏🙏🙏

عزیزم حال پدرشوهرتون چطوره؟؟؟ الهی بیای و  خبر خوش بدی🙏🙏🙏🙏

سلام عزیزدلمممم ممنون که به فکر بودی 😘اومدم ک خبر بدم.. کامل روبراه نیس ولی خدا رو شکر خیلی بهتره...

2706