2726
عنوان

واقعا نگرانم

184 بازدید | 31 پست

ی مدته حدودا دو سال پهلوهام درد میگرفت

منم بی توجه بودم

الان ۳ روز شکم درد و حالت تهوع دارم و پهلوهام دردشون وحشتناک تر شده

حس میکنم ی مشکل داخلی پیدا کردم

درد شکمم برا معدم نیس برا پایین ترِ

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
اوه سنگ کلیه داری😐🤔

وای جدی؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اپاندیس نیست؟؟

خودم همین حسو دارم

سنگ کلیه عزیزم نود درصد اما احتمالا تو این دو سال بزرگتر شده و تکون خورده ، باید حتما سونوگرافی بشی اول بعد اگر لازم بود سی تی اسکن و سنگ شکن

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
خودم همین حسو دارم

آپاندیس اگردردبگیره درعرض 24ساعت میترکه

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
عزیزم معذرت میخوام  رنگ ادرارت نارنجی رنگه؟ دستشویی زیاد نگه میداری؟ درد پهلو یعنی قسمت کلیه ...

اره

و اینکه مایعات زیاد میخورما ولی چن روزه دسشویی رفتنم کمتر شده

ی بار در روز

2706