2737
2734
عنوان

چرا بیداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 148 پست
بیخیال چقدر جدی گرفتی اینجا رو عزیزم اگه حرفش حق بوده بهش فک کن اگه نبوده ارزش نداره خودتو ناراحت کن ...

قضیه چیز دیگه ایه عزیزم😕

بازم ممنون بابت حرفات😘

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقدر غصه دارم که نگو چرا خدا کمکم نمیکنه😢

عزیزم همه مون غصه داریم اگه غصه ت جوریه که خودت میتونی یه کاری کنی پس بسم ا... اگه نیست که حرف تکراری همیشگی صبر چون شاید بعدها بفهمی خدا این غصه ها رو برا چی بهت داده قطعا برای بزرگ شدنت روحت 🤗

حرف شما متین ولی بنا نیست هر کی هر چی ب دهنش میاد بگه درسته؟

من که شرکت میرم.راننده سرویس قبلیه .از اینجا تا محل کارم.دایم به ماشین ها و عابرین فحش میداد.اگر رقت میکردی.حق با راننده بود.چون همشون مراعات نمیکردن.واقعا مراعات نمیکردن.راننده عوض شد.یکی دیگه اومد.به ماشینش میرسید و اینم از اینجا تا شرکت میرفت.اهنگ میزاشت و دیگه خبری از فحش نبود .در صورتی که مسیر همون بود و ادمها همون بودن.و خیلی هم مراعات نمیکردن.

قرار نیستش بیرون از ما .اون چیزی ما میپسندیم یا قانون میگه اتفاق بیفته

بجز اینکه خودمون رو ناراحت میکنیم.هیچی بدست نمیاریم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
2731
دخترم بیدار شد تا اومدم بخوابونمش خودم دیگه خوابم نبرد

آخی مامانیش خوشبحالتون من دوست دارم مامان بشم ولی طاقتشو ندارم بچه گریه کنه دست و پامو گم میکنم

لامپ ها رو خاموش کن چشماتم با روسری ببند ی تکنوازی بزار گوش بده  چنان خوابت ببره    ...

لامپا خاموشه

منم ولو تو رختخوابم😪

سعی میکنم بخوابم 

ممنون عزیزم بابت حرفات❤️

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
2738

مادرم ده روزه افتاده تو رختخواب...منم کلا شوهر و زندگیم رو ول کردم اومدم موندم پیشش...دیروز و دیشب حالش خیلی بد بود..الانم لرز کرده‌‌.‌‌.احتمال زیاد کروناست و خیلی بدحاله...

تو رو خدا براش دعا کنید...از صدای ناله هاش از خواب پریدم..البته همچی خوابم نبودم..کل شب بیدار بودم

❤️❤️❤️❤️❤️

بسه دختر

من کم نمیارما

بامن در نیوفت😅😅😅😅😅😅🍞🍞🍞🍞🍞🍞🍞🥞🥞🥞🥞🥞🥞🥞🥞🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🍳🍳🍳🍳🍳🍳🍳☕☕☕☕☕☕🥛🥛🥛🥛🥛🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍯🍯🍯🍯🍯🍯

بفرما صبحونه

2706