ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کلا خرج یه زندگی مستقل. نمیدونم هر خرجی که تو زندگی هست . با ۵ تومن زندگی راحتی میتونه داشته باشه؟

مثلا بخواد از صفر شروع کنه و خونه بگیره و وسایل زندگی تهییه کنه برای مستقل شدن زمان میبره مگر اینکه پس انداز داشته باشه وگرنه واسه خرجای دیگ اوکیه 

شما رشته حسابداری خوندید دختر من امسال تازه کنکور داده والان هم ترم اول دانشگاهه

حقوق وزارت کار نهایت دو تومانه ‌ بعضی شرکتاا استفاده ها دیگم میکنن 😐۴ تومان اینا میدن من ب چشم دیدم واقع بین باشید

این زندگی منه پس هرکاری دلم بخواد باهاش میکنم 😎با افتخار فمینیسم😻

استارتر حسابداری حوندی؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

کجاحسابداره که اینقدرحقوق میگیره

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
۵ تومان نمیده جایی مگ اینک.....

معلم ها ۵ تومن هس خواهر خودم ۵و خورده ای میگیره حتی سابقه هم خیلی کم باش حداقل ۴ میگیرن یا دوران دانشجوی تو فرهنگیان فک کنم ماهی ۲ونیم میدن یا پرستارا هم درامدشون خوبه

معلم ها ۵ تومن هس خواهر خودم ۵و خورده ای میگیره حتی سابقه هم خیلی کم باش حداقل ۴ میگیرن یا دوران دان ...

خواهرت چند سال معلمه؟راضی از شغلش؟دبیرستان یا دبستان؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
حقوق وزارت کار نهایت دو تومانه ‌ بعضی شرکتاا استفاده ها دیگم میکنن 😐۴ تومان اینا میدن من ب چشم دیدم ...

پسر چی من  پسرا ک شرکت خصوصی کارمیکنن خواستگاریم میومدن رد میکردم میگفتم بی پولند چنده دقیقا درامدشون ۲ونیم یا ۴ چنده 

2706