2733
2734
عنوان

کسایی که از قیافشون تعریف می کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 37 پست

چیزی ک میدونم و منطقیه اعتماد ب نفس چیز خوبیه ب ادم قدرت و روحیه و موفقیت میده

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیزی ک میدونم و منطقیه اعتماد ب نفس چیز خوبیه ب ادم قدرت و روحیه و موفقیت میده

این اعتماد به نفسه کاذب هست یعنی درونشون واقعا فقط اضطراب اینو دارن که همه ازینا خوششون بیاد

حلالم کنید و خدانگهدار   
ببین من کلا ینفر تو قیافم فوکوس کنه معذب میشم ارتباطمو باهاش کم می کنم چه تعریف کنه چه گیر بده

من اصلا میمونم چی بگم😐

خب وقتی از چیزی تعریف میکنن ک خودم براش ذره ایی زحمت نکشیدم 

چی دارم بگم🤔

چقدر چشمات خوشگله😐‌ خب به منچه خداروشکر🤔

2738
آخه این قانونه آدمی که اعتماد به نفس داره تو حرف نشون نمی ده تو عمل نشون میده اینا همش اضطراب دارن ب ...

اره درست میگی من توعملم خخخ نشون نمیدم خخخ دوربین جلو گوشیمو بینم حالم بهم میخوزه جلو آیننه همین طور متنفرم یعنیا خخخخ خداذشفام بده 

🌌
این اعتمتد به نفسه کاذب هست یعنی درونشون واقعا فقط اضطراب اینو دارن که همه ازینا خوششون بیاد

من از این ادما نیستما حتی از ظاهرم ب طرز فجیهی راضی نیستم

ولی چرا وقتی یکی میگه من خوشگلم اصرار داریم بگیم زشتی

و یکی ک اصرار میکنه من زشتم باهاش سر جنگ داریم ک خیلیم خوشگلی ادم باید خودشو دوس داشته باشه؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
من از این ادما نیستما حتی از ظاهرم ب طرز فجیهی راضی نیستم ولی چرا وقتی یکی میگه من خوشگلم اصرار ...

بنظر من کلا صحبت کردن درباره چهره چه زیبایی چ زشت بودن

اصلا قشنگ نیس احساس خوبی دریافت نمیشه

مگر طرف کلی زحمت بکشه عمل های مختلف و ارایش های مختلف 

2706