2410
2553

بچه ها من حالم خیلی بده

تورو من حالم خیلی بده

توروخدا

یه دعایی ندارید من تا اذون صبح بخونم

فردا خدا حاجتم بده

دعاتون میکنم

توروخداااااااا😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نماز حضرت رسول رو بخون خیلی حاجت میده نن خودم دو ساعته حاجت روا شدم

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
2714
چجوریه؟

بزن تو اینترنت میترسم نتونم کامل بهت یاد بدم فقط حواست باشه اون نمازی ک 15 تا سوره قدر داره رو بخونی

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
بزن تو اینترنت میترسم نتونم کامل بهت یاد بدم فقط حواست باشه اون نمازی ک 15 تا سوره قدر داره رو بخونی

واقعا حاجت میده 😭

امیدوارم که رو منم تاثیر داشته باشه هر دعایی میخونم.... 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
با چه ادابی چجوری باید خونده شه؟

گلم بزن تو نت یا از مفاتیح 

یه دعای چند خطیه، صدبار باید خونده شه

من خ عقیده بش دارم

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
باشه عزیزم ممنونم ازت برم سرچ کنم

سلام عزیزم حاجت روا شدی

2706