1874
1955

بچه ها من حالم خیلی بده

تورو من حالم خیلی بده

توروخدا

یه دعایی ندارید من تا اذون صبح بخونم

فردا خدا حاجتم بده

دعاتون میکنم

توروخداااااااا😭😭😭😭😭😭😭

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

نماز حضرت رسول رو بخون خیلی حاجت میده نن خودم دو ساعته حاجت روا شدم

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
1967
چجوریه؟

بزن تو اینترنت میترسم نتونم کامل بهت یاد بدم فقط حواست باشه اون نمازی ک 15 تا سوره قدر داره رو بخونی

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
بزن تو اینترنت میترسم نتونم کامل بهت یاد بدم فقط حواست باشه اون نمازی ک 15 تا سوره قدر داره رو بخونی

واقعا حاجت میده 😭

امیدوارم که رو منم تاثیر داشته باشه هر دعایی میخونم.... 

در جنگل من هوا سرد است...                                     آهو ها با کفتار ها می‌چرخند.... روباه ها قصد فریبم را دارند..دیگر گرگی وجود ندارد.... با وجود سختی ها و زخم های روی تنم من هنوز گرگ مانده ام 🐺                با وجود اینکه آسمان را ابر های تیره فرا گرفته من هنوز به خورشید خیره میشوم...... با وجود اینکه همه چیز بر علیه من است ولی من هنوز بر فراز کوه های بلند با غرور زوزه میکشم....                                                         ای سرنوشت من.... بدان طوفان سختی هاست آتش وجودم را خاموش نخواهد کرد                                    من تا آخر ایستاده ام 🐺🔥
باشه عزیزم ممنونم ازت برم سرچ کنم

سلام عزیزم حاجت روا شدی

1976
سلام قربونت برم ببین من انقدر تو رکوع پام درد گرفت که مجبور شدم نماز رو بشکنم😔و متقابلا چیزی نشد😭 ...

عه حیف بود ک دختر حتما ب صلاحت نبوده 

یقیناً کلّه خـیر

نمیشه نشسته خوند؟بخدا پاهام داشت فلج می‌شد

چرا نماز مستحبی فک کنم بشه 

1718