2737
2734
عنوان

مادرم همش فوشم میده و نفرین میکنه😥😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1569 بازدید | 61 پست

سلام عزیزم تو شرایط سنی خیلی پایینی هستی وهضمش برات خیلی سنگین،سعی کن وقتی ازلحاظ درسی پیشرفت داری باعزم قوی دنباله کنی انشاالل...به درجات کامل موفقیت برسی کاری به حرفاش نداشته باش عزمت وجزم کن فقط راه موفقیت ادامه بده اونموقع شاید خودش اومدسمتت تازه نیادم شما ضرری نکردی فقط بفکرهمین باش وبقیه حرفا رو توذهنت مرور نکن،چون دراینده دورازجوون اگه اینجوری بخوای جلو برای وحرفاش آثر داشته باشه آدم افسرده وگوشه گیر عصبی پس ازهمین اللن پیش بسوی موفقیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیتونم مثل خودش رفتار کنم بعد اینه دعوامون شد یعنی یک ساعت پیش گفت هد بندمو بیار منم گفتم چرا یه کا ...

خب بگه😐 فقط یه نصیحت اگه مثل خودش تند و زننده باهاش برخورد نکنی به این زودیا کوتاه بیا نیست

تو حداقل سه سال دیگه تو اون خونه ای بهش رو نده که سه سال دیگه یه دختر عصبی مثل الان من نشی 

تا جایی که میتونی ازش دور باش به حرفاش محل نده تو اتاقت باش ولی موقعایی هم ک میای بیرون اگه چیزی گفت جوابشو بده حمله کرد بهت دفاع کن از خودت هولش بده چمیدونم از این چیزا و امیدوار باش

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»
کاری به کارش نداشته باش . اخه چرا فوش میده بهت ؟ خب ببین من سن تو بودم گوشی نداشتم . اجازه بیدار ...

گوشی من به خاطر درسم دارم چون توی تیزهوشان به ما شدید درس میگن من اصلا وقت اضافه نمیارم اندازه کنکوری درس میخونم برادرم 5 سالشه به اون یاد میده که ازیتم کنه منم یه چی میگم عین دیوانه ها حمله میکنه روم 

2728
آخرین باری که گفتم بیا بریم مشاوره کلی هم مشاوره هم خودم فوش خودرم گفت بقیه کی هستن که به من مشاوره ...

منم گفتم عزیزم مشکل تو با مشاور مدرسه یا معلم ها در میون بزار اونا خودشون تماس میگیرن و میدونن چطوری برخورد کنن به علاوه روحیات و شخصیت شما رو با توجه به اینکه دانش آموز اونایی بهتر درک میکنن و سر و کارشون با والدین و دانش آموز هاست ، کار مادرت و به هیچ عنوان تایید نمیکنم خودم یه دختر دو سال از شما کوچکتر دارم و حتم دارم شرایط روحی مادرت خوب نیست ، شما باید کامل بگی شرایط خانوادگی تونو حتی اگر بخوای اینجا راهنمایی بشی عزیزم 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

سعي كن شبا تا اين موقع بيدار نموني، خوب نيست كلا واسه سلامتي خودت، نه حرف اون. بهش بگو مي خواستي منو به دنيا نياري، اگه مشكلي دارم من بايد از دست تو شاكي باشم. توپ رو بنداز تو زمين خودش كه بعد چند وقت جرعت نكنه روت عيب بذاره.اگه مي تونستي حمايت داداشتو بگيري خيلي خوب بود. يعني داداشت بش اجازه نده ازون تعريف كنه، با رفتارش بفهمونه از اينكه بينتون فرق بذارن خوشش نمياد

خواهرم به خاطر این کار های مادرم زود ازدواج کرد بعدم اینقد مادرم با شوهرش دعوا کرد شوهرش اعصبی شد و زندگی خواهرم بهم ریخت میخوان طلاق بگیرن از یه طرف من خواهرم هم درسش خوب بود و الان پرستاری میخونه و بچه کوچیک داره اگه طلاق بگیره مادرم به خاطر اینکه بچشو نگه میداره پدر خواهرمو در میاره

2738

مادر شما تو یه سنی هست که امکان تغییرات هورمونی زیادی داره،تو این وضع کرونا فشار روی مادرا خیلی زیاده و همه لحاظ سخته براشون، مادرت احساس تنهایی میکنه و از اینکه شما داىما مشغول درست و خودت هستی عصبی میشه،البته این تنهایی رو باید پدرت پر کنه و به نظر من بیشتر از سمت پدرت بهش فشار عصبی وارد میشه و مشخصه سختیها و فشار به قدری اعصابشو بهم ریخته که باعث شده اینجوری رفتار کنه،البته اصلا نمیخوام توجیه کنم اما این علاىم افسردگیه یه مادره که خیلی نیاز به درک اطرافیان داره، و مطمىن باش عذاب وجدان این رفتار بیشتر عصبیش میکنه ولی نمیتونه خودشو کنترل کنه، ما باید یاد بگیریم تو خانواده به همدیگه کمک کنیم، الان مادرته که به کمک شما نیاز داره، لطفا به جای رفتار متقابل بهش کمک کن، حالش خوب بشه با مشاوره های تلفنی که گذاشتن تماس بگیر بدون اینکه مادرت بفهمه و بهشون بگو باهاش تماس بگیرن صحبت کنن، الان این رفتارا زیاد شده،نمیشه گفت همه مقصر هستن گاهی واقعا میبینی طرف تقصیری نداره ،فقط نیاز به درک و توجه داره، باید باهاش خیلی محترمانه صحبت کنی، چه اشکال داره مقصرم نباشیم ولی عذرخواهی کنیم، گذشت کنیم، محبت واقعا معجزه میکنه،میدونم سخته ولی هر چی باشه مادره کمکش کن،اینجور ىدما بیشتر به کمک نیاز دارن.

سعي كن شبا تا اين موقع بيدار نموني، خوب نيست كلا واسه سلامتي خودت، نه حرف اون. بهش بگو مي خواستي منو ...

مجبورم فقط شبا تقریبا راحتم نمیخوام تنها زمان راحت بودن زندگیمو بخوابم البته اول توی خوابگاه سمپاد میموندم الان دیگه کرونا هست نمیشه توی این مدت که اومدم خونه به سختی دارم درس میخونم و احتمالا دبیرستان دیگه امتحان تیزهوشان ندم و برم مدرسه معمولی 😭

مادر شما تو یه سنی هست که امکان تغییرات هورمونی زیادی داره،تو این وضع کرونا فشار روی مادرا خیلی زیاد ...

بله البته خیلی سختی کشیده ولی از طرف من و پدرم و خواهرم نه از طرف خانوادش پدرم یه معلمه و واقعا هیچی برا مادرم و خواهر برادرم کم نزاشته حتی برا من ولی همیشه الکی مادرم میگه بابات منو به این روز انداخته منو بد بخت کرده

مجبورم فقط شبا تقریبا راحتم نمیخوام تنها زمان راحت بودن زندگیمو بخوابم البته اول توی خوابگاه سمپاد م ...

الان كه فهميدم پسري يه خورده برام عجيب شد. شرح حالت به دخترا مي مونه كه. پسر انقد تو سري خور! بعد مادرا كه پسر دوستن ديگه چي كار داره به پوستت؟ مگه مي خواد شوهرت بده مثل عقب مونده ها مي ترسه؟! خخ

2706